Dodaj do ulubionych

David Guetta .

19.05.10, 18:32
Który jego kawałek jest waszym zdaniem najlepszy?

Według mnie " Momories " serce .





p.s : jak było to kosz, piszę to z zwykłej nudy.
Obserwuj wątek
    • klarix1 Re: David Guetta . 19.05.10, 18:38
      hej ! czemu nikt nic nie napisał ? uncertain
    • majusia011 Re: David Guetta . 19.05.10, 18:42
      jak już to " Memories"

      " Memories " rządzi !

      • kasandra_xxx Re: David Guetta . 23.05.10, 21:56
        Mi sie podoba When love takes over i Memories . smile
    • schab_na_goraco wszystkie.. 19.05.10, 18:47
      są spoko.
      ale nie wielbię go.


      <3
    • proxy_ Re: David Guetta . 19.05.10, 18:48
      Zgadzam sie Memories jest zajebistee <3
    • dziend0bry Re: David Guetta . 19.05.10, 18:51
      www.wielotematyczne.xaa.pl/masturbacja-moim-wrogiem-vt331.htm#3082
    • tokio_hotel483 Re: David Guetta . 19.05.10, 18:54
      Sexy bitch
    • julka_18 c ; 19.05.10, 18:57
      mi chyba też. `memories`
      to świetny kawałek. wink
      • denever sexy bitch. ; p 19.05.10, 19:05
    • myszkaa memories . < 33 19.05.10, 19:02
      • jblovefan toyfriend !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.05.10, 22:16
    • iheartjustinb sexy bitch 19.05.10, 19:06
    • nusiaaaa Re: David Guetta . 19.05.10, 19:08
      Sexi Bitch i Memories ;D
      • kakaa13 Re: David Guetta . 19.05.10, 19:10
        memories, u not to be alone .
    • sonia321 Re: David Guetta . 19.05.10, 19:57
      nie lubię jego muzyki
      • vhyf_ Re: David Guetta . 22.05.10, 13:55
        nie słucham , ale bardzo mi sie podoba sexy bitch : D
    • pruci Re: David Guetta . 22.05.10, 14:04
      wiele piosenek ma świetnych, ostatnio słucham david guetta - gettin' over you
      (ft. fergie, chris willis & lmfao)
      ale jeszcze piosenka One Love jest świetne
      i wiele innych ; )
    • oliiviia memories 22.05.10, 15:27
      kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham.
      Memories- David Guetta ft. Kid Cudi. <3
      • wow_ Re: memories 23.05.10, 14:10
        uwielbiam jego muzykę, od dawna.
    • bouche2 Re: David Guetta . 23.05.10, 21:48
      to jest takie śmieszne.
      nie lubię tego typu muzyki, ale david guetta jest wręcz fantastyczny.
      nienawidzę sexy bitch, bo mi się kojarzy z pustakami, ale when love
      takes over
      było nieziemskie, tak samo memories, bo tańczę do tego z
      kolegą z klasy, a z kolei one love to zawsze motyw przewodni każdej imprezy.
      kojarzy mi się z klasą, może dlatego Go tak lubię c(;
      • miley_cyrus_mil Re: David Guetta . 23.05.10, 22:00
        Lubię Memories i One Love
        • oolluussiiaa96 Re: David Guetta . 23.05.10, 22:07
          fajna piosenke robi. najbardziej mi sie podobały sexy chick i memories ale mi sie przejadły.
    • ciapolka sexy bitch <3 *,* 23.05.10, 22:05
    • inna__ Re: David Guetta . 23.05.10, 22:13
      chyba sexi bitch.
    • klama_kcmil Re: David Guetta . 23.05.10, 22:30
      Sexy Chick z Akonem^^.
    • malinowe_usta Re: David Guetta . 19.06.10, 08:48
      Memories . Nie słucham go, ale to mi się akurat podoba ; ) A i według mnie nie
      umie się za bardzo ruszać xDD Znaczy w teledysku Memories stoi taki wieśniak big_grinD
    • chrupek Re: David Guetta . 19.06.10, 10:48
      Gettin' over You z Ferdżi. <3.
    • caterina97 Re: David Guetta . 20.06.10, 13:53
      a mnie właśnie nudzą jego piosenki .
      jeśli już to duet - When love takes over .
    • cute_princess tuuuuuu 20.06.10, 13:57
      MEMORIES - RZĄDZII! ;DD
      • spontaniczna ;3 20.06.10, 14:00
        gettin' over you , everytime we touch , love is gone i inne.
    • outcast Re: David Guetta . 20.06.10, 19:01
      zgadzam się smile Memories
    • anne05 Re: David Guetta . 20.06.10, 19:09
      Nie lubię tego.
    • roswita Re: David Guetta . 01.07.10, 17:33
      KOcham wszystkie jego piosenki ta nowa mi sie podoba smile
      • temptation Jest super ;* 18.09.10, 16:05
        Najbardziej podoba mi się :

        *Gettin Over You
        *Sexy Bitch

        piwo
        • temptation i jeszcze memories xd . <3 18.09.10, 16:05
          serce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka