klarix1 19.05.10, 18:32 Który jego kawałek jest waszym zdaniem najlepszy? Według mnie " Momories " . p.s : jak było to kosz, piszę to z zwykłej nudy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majusia011 Re: David Guetta . 19.05.10, 18:42 jak już to " Memories" " Memories " rządzi ! Odpowiedz Link Zgłoś
kasandra_xxx Re: David Guetta . 23.05.10, 21:56 Mi sie podoba When love takes over i Memories . Odpowiedz Link Zgłoś
proxy_ Re: David Guetta . 19.05.10, 18:48 Zgadzam sie Memories jest zajebistee <3 Odpowiedz Link Zgłoś
dziend0bry Re: David Guetta . 19.05.10, 18:51 www.wielotematyczne.xaa.pl/masturbacja-moim-wrogiem-vt331.htm#3082 Odpowiedz Link Zgłoś
vhyf_ Re: David Guetta . 22.05.10, 13:55 nie słucham , ale bardzo mi sie podoba sexy bitch : D Odpowiedz Link Zgłoś
pruci Re: David Guetta . 22.05.10, 14:04 wiele piosenek ma świetnych, ostatnio słucham david guetta - gettin' over you (ft. fergie, chris willis & lmfao) ale jeszcze piosenka One Love jest świetne i wiele innych ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
oliiviia memories 22.05.10, 15:27 kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham. Memories- David Guetta ft. Kid Cudi. <3 Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: David Guetta . 23.05.10, 21:48 to jest takie śmieszne. nie lubię tego typu muzyki, ale david guetta jest wręcz fantastyczny. nienawidzę sexy bitch, bo mi się kojarzy z pustakami, ale when love takes over było nieziemskie, tak samo memories, bo tańczę do tego z kolegą z klasy, a z kolei one love to zawsze motyw przewodni każdej imprezy. kojarzy mi się z klasą, może dlatego Go tak lubię c(; Odpowiedz Link Zgłoś
oolluussiiaa96 Re: David Guetta . 23.05.10, 22:07 fajna piosenke robi. najbardziej mi sie podobały sexy chick i memories ale mi sie przejadły. Odpowiedz Link Zgłoś
malinowe_usta Re: David Guetta . 19.06.10, 08:48 Memories . Nie słucham go, ale to mi się akurat podoba ; ) A i według mnie nie umie się za bardzo ruszać xDD Znaczy w teledysku Memories stoi taki wieśniak D Odpowiedz Link Zgłoś
caterina97 Re: David Guetta . 20.06.10, 13:53 a mnie właśnie nudzą jego piosenki . jeśli już to duet - When love takes over . Odpowiedz Link Zgłoś
spontaniczna ;3 20.06.10, 14:00 gettin' over you , everytime we touch , love is gone i inne. Odpowiedz Link Zgłoś
roswita Re: David Guetta . 01.07.10, 17:33 KOcham wszystkie jego piosenki ta nowa mi sie podoba Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Jest super ;* 18.09.10, 16:05 Najbardziej podoba mi się : *Gettin Over You *Sexy Bitch Odpowiedz Link Zgłoś