Dodaj do ulubionych

Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akurat ją?

01.02.11, 18:31
*przepraszam za błąd ortograficzny w temacie, ale mam dysortografię.

właśnie... jakiej używacie przeglądarki? polecacie ją?

osobiście używam opery, google chrome i firefoxa, ale moją ulubioną jest google chrome, bo jest szybka, nowoczesna i łatwa w obsłudze (a z moim zacofaniem technologicznym obsługa niektórych telefonów jest trudnością, haha).

miłych ferii, jak kto ma, lub tygodnia. kiss
Obserwuj wątek
    • sysiek4444 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 18:37
      Explorera, mozilli firefox. : *
    • katsuumi_17 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:13
      Mozilla i Explorer.
    • izuunia55 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:24
      Mozilla Firefox-używam tylko tej, jakoś nie przekonują mnie inne-ta jest dla mnie najlepszasmile
      • madi.97 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:26
        Mozilla Firefox - jak dla mnie jest najlepszą przeglądarką.
        • happiness Mozilla Firefox 01.02.11, 19:29
          serce
        • kasia_lala Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 26.03.11, 19:01
          Mozilla Firefox i google big_grin
    • mejbelajn. Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:35
      Opera- niezawodna.
      • klaudia_25 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:41
        Popieram . Opera : szybka i wygodna big_grin można otwierać wiele kart , i wgl. big_grin
    • salivia Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:47
      internet explorer czemu? nie wiem bo lubię xD
    • dominikax3 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:56
      Mozilla Firefox- jest moim zdaniem najlepsza.
      • pinkara76 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:58
        Google Chrome !
    • anahi_loveyou Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 19:57
      ja używam Opery. według mnie jest najszybsza z pośród innych i jakoś najbardziej ją lubię winkwink
    • edward17 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 22:07
      Google Chrome i Explorer ;D
      ale najczęsciej Google Chrome ;DD
    • ilovemajki Re: Mozilla Firefox <3 01.02.11, 22:14
      Po prostu wydaje mi się najlepszaserce
    • gwiazdka_97 google chrome . 01.02.11, 22:16
      na początku miałam explorera ale był wolny i przestarzały , później firefoxa ale mi nie działał . ; x teraz mam chrome i jestem zadowolona . ; ]
      • love_sick . 01.02.11, 22:19
        firefox, google chrome i opera - z przyzwyczajenia.
    • girl_321 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 22:22
      mozilla firefox
    • elen Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 22:28
      mozilla - zwykłe przyzwyczajenie
    • mila13 Google chrome <3 01.02.11, 22:30
      Bo szybko chodzi ;P
    • koniara8 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 01.02.11, 22:45
      Google Chrome, po prostu się przyzwyczaiłam wink
    • klek Google chrome 02.03.11, 12:01
      przeniosłam się na nią z firefoxa bo mi mulił
    • karola_483_th Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 05.03.11, 16:47
      Firefoxa, google chrome. A dlaczego? bo lubie je. ;P
    • cesautres Mozilla algo google chrome 05.03.11, 16:55
      • cesautres albo* 05.03.11, 16:55
    • klaudia2081 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 05.03.11, 16:59
      google chrome i czasami mozailla firefox ;D
    • madzia2710 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 05.03.11, 17:01
      Safari, bo mam ją w iPhonie, a z iPhona wchodzę na internet.
      • partyinthe_usa Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 05.03.11, 19:45
        Tylko Safari, bo jest domyślna i nowoczesna, prosta w obsłudze, w dodatku mam ją na iPhonie i iPadzie inne "wyszukiwarki" niewiele dają. No i na moim Macu także mam Safari, bo Chrome nie działa, a Firefox..ma za dużo z Windowsa, a ja go nie znoszę.
    • estrellaa najlepsza opera . ;33 05.03.11, 19:52
    • koniara13 Mozilla Firefox... 05.03.11, 19:57
      Czemu? Jakoś tak wszyło x d
      • mikessa Re: Mozilla Firefox... 05.03.11, 20:48
        Sama nie wiem, przyzwyczaiłam się i uważam, że to dobra przeglądarka ; )
    • hiperpoprawna Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 05.03.11, 20:51
      Chrome'a. Najszybszy i nie zrywa się pobieranie plików, jak w Firefoxie.
    • martynka5008 Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 06.03.11, 11:20
      Tylko goglewink
    • phraine Re: Jakiej przeglądarki używacie i dlaczego akura 15.03.11, 21:52
      firefox
      sama nie wiem xd jakos zawsze ta mozilla byla....nie lubie explorera.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka