Gość: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:13 No właśnie czy są na kotku jakieś fanki Jesse'ego?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Olcia*** Re: Jesse Mccartney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:36 Jesse jest bardzo przystojny. ! Świetnie śpiewa i ogólnie bardzo bardzo go lubię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia123 Re: Jesse Mccartney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 20:52 Jesse jest boski*** Uwielbiam go Odpowiedz Link Zgłoś
anulka_xd Re: Jesse Mccartney 29.05.09, 20:57 Ja jestem jego fanką miałam z nim avatar ale zmieniłam na trampki^^ Odpowiedz Link Zgłoś
saphirka Re: Jesse Mccartney 03.06.09, 17:33 Ja go bardzo lubie.! On ma świetny głos i jest piękny... Odpowiedz Link Zgłoś