Dodaj do ulubionych

Jesse Mccartney

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:13
No właśnie czy są na kotku jakieś fanki Jesse'ego??
Obserwuj wątek
    • Gość: ?? Re: Jesse Mccartney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:30
      ??
      • Gość: Olcia*** Re: Jesse Mccartney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 17:36
        Jesse jest bardzo przystojny. ! Świetnie śpiewa i ogólnie bardzo bardzo go lubię
        kissserce
        • Gość: sylwia123 Re: Jesse Mccartney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 20:52
          Jesse jest boski***
          Uwielbiam goserceserceserceserceserceserceserceserce
          • anulka_xd Re: Jesse Mccartney 29.05.09, 20:57
            Ja jestem jego fanką kiss
            miałam z nim avatar ale zmieniłam na trampki^^suspicious
            • saphirka Re: Jesse Mccartney 03.06.09, 17:33
              Ja go bardzo lubie.! On ma świetny głos i jest piękny...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka