16.07.07, 22:06
Dziewczyny!! czytalam juz kilka waszych opini o tym zastrzyku. Podobno
powoduje on zmniejszenie torbieli nawet majacych ponad 6cm!! ja mam miec
laparo.. moje torbiele maja 55 i 35 mm. Moze sprobowac jeszcze ten ZOladex
zanim pojde na operacje:/ ale z drugiej strony jak nie odniesie on
pozytywnego skutku, a torbiele beda sie powiekszac i mi sie rozleja.. bo
podobno bezpieczna granica to 5cm... Napiszcie o swoich doświadczeniach..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka