IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 21:23
Witam:) czy przysiady wykonywane codziennie po kilka serii może pomóc w
zlikwidowaniu tłuszczyku na udach? Próbowałam kilka razy ale wydaje mi się że
brdziej obciążam kolana niz likwiduje problem ud. czy ktoś ma może jakieś
doświadczenia w takich treningach?
Obserwuj wątek
    • Gość: A. Re: przysiady IP: 86.73.43.* 16.01.07, 23:59
      Nie, nie może, przysiady to nie są ćwiczenia aerobowe. Mogą jedynie wzmocnić
      mięśnie - co owszem, poprawia wygląd nóg, ale tłuszczu przy tym nie ruszysz.

      Tu masz trochę linków do tematów o odchudzaniu "dołu":
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=55558167&v=2&s=0

      BTW, niewłaściwie wykonywane przysiady faktycznie obciążają stawy kolanowe, więc
      upewnij się, że robisz je dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka