Gość: aneta IP: 81.210.69.* 24.03.05, 21:14 Bylam dzisiaj u kolezanki poszlismy sie przejsc z dwoma kolegami.Mam chlopaka i on twierdzi ze ja go zdradzam a ja tylko bylam z dwoma kolegami i nic mysmy nierobili.Czy to jest zdrada? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 21:19 Twoj chłopak chyba jest chorobliwie zazdrosny. Nie rób sobie wyrzutów, nic złego nie zrobiłaś. To on powinien wyluzować, bo nie wytrzymacie ze sobą długo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 81.210.69.* 24.03.05, 21:23 Moj chlopak powiedzial ze jak mnie zobaczy z jakims chlopakiem to zemna zerwie.Ale nic niezrobilam tylko bylam z kolegami i kolezanka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ela Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 21:26 Ciężkie będziesz miała z nim życie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 21:49 Przecież to zwyczajna niewola, on trzyma cie w klatce jak więżnia, nie pozwala ci na rozwój, na żadne przyjemności i samodzielne decyzje. To nienormalne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 81.210.69.* 24.03.05, 21:54 Zazdrosny jest ale to jest nienormalne zeby zerwac odrazu jak bym szla z jakims kolega. On odrazu mysli ze ja cos z nim robilam i dlatego on taki jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 22:03 No właśnie - a dlaczego on cie podejrzewa o najgorsze rzeczy skoro było to tylko zwykłe spotkanie. Taka zazdrość jest niszcząca, a obawiam sie że on sie nie zmieni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 81.210.69.* 24.03.05, 22:08 Niewiem wlasnie moze on czeka ino zebym go zdradzila bo chce zemna zerwac moze juz mnie niekocha?Jestesmy ze soba 11 miesiecy wiec moze mu sie znudzilam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 22:12 A może dałaś mu kiedys powody, żeby teraz być zazdrosnym. Może kiedyś zdarzył ci sie skok w bok i on jest teraz wyczulony na każdy szczegół? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 81.210.69.* 24.03.05, 22:24 To znaczy kiedys sobie pisalam z kolega listy ale to tez nic niebylo tylko listy pisalam.I moze dlatego teraz mnie tak sledzi na kazdym kroku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 22:27 Może... porozmawiaj z nim, uspokój go, zapewnij go że nie ma teraz żadnych powodów do zazdrości. Może zrozumie. Związek powinien opoerać sie przede wszystkim na zaufaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 81.210.69.* 24.03.05, 22:34 No wlasnie rozmawialam z nim juz o tym i gadal ze mi ufa ja tez mu ufam ale niewiem czemu on taki jest kiedys byl inny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa bb Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: 82.139.26.* 24.03.05, 22:38 aha, kiedyś był inny. To dziwne bo z czasem trwania związku zazdrość powinna sie zmniejszac a zaufanie zwiekszać. O tym tez powinniscie porozmawiać - dlaczego on tak reaguje. Oprócz niego nikt tego nie wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mckl Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: *.acn.waw.pl 24.03.05, 23:41 W życiu jest tak, że ma się chlopaka, partnera czy męza, ale poza tą osoba ma się też inne życie i innych znajomych. Nie ma nic zdrożnego w pójściu na spacer, do kina czy do pubu z nimi właśnie, a nie tylko i ciągle z nim. W takim związku to można sie udusić, trzeba mieć troche innego świata, niż tylko ten we dwoje . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hana Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 00:05 ufff - czy Ty wiesz coś o miłości? myślę, że nie. Jeśli się kocha, to każdą chwilę chce się spędzać w swoim towarzystwie. Nie myl więc pojęć. Koleżeństwo, czy przyjażń nawet nie jest tym samym co miłość. Od koleżanki serdecznej - można odpocząć wybierając inne towarzystwo ale nie od kogoś, kogo się kocha. Przypomnij sobie o tym co napisałe(a)ś, kiedy się zakochasz naprawdę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Anetko, zapomnialem spytac. IP: *.arcor-ip.net 24.03.05, 22:30 a ile masz lat? 12, czy 15? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert a to IP: *.arcor-ip.net 24.03.05, 22:38 ze zdrada, to rozpoczyna sie od pocalunku z innym mezczyzna. koniec. kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lili Re: CZY TO JEST ZRADA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 22:50 Może sam nie ma czystego sumienia i stąd te podejrzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 23:34 ja bym wolała spacer z moim chłopakiem niż z koleżanką i dwoma kolegami. A tak w ogóle to pewnie powiedziałaś mu, że idziesz do koleżanki, po czym on zobaczył was gdzieś w czwórkę. Jeśli więc go oszukałaś to mógł się poczuć niepewny i zarzucić Ci zdradę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: 81.210.69.* 24.03.05, 23:44 To znaczy moj chlopak chcial zebysmy od siebie odpoczeli wiec wybralam sie na spacer. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 23:57 Mógł więc odebrać to tak, że to, co powiedział było Ci na rękę, że Ty chętnie odpoczywasz od niego w towarzystwie innych facetów. Sorry, ale rozumiem jego wzburzenie. Liczył pewnie na to, że przemyślisz, że zrozumiesz. Zawiódł się jednak. Ty nawet nie spróbowałaś pomyśleć o Was. Nie dałaś sobie na to czasu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: 81.210.69.* 25.03.05, 00:05 Nie to bylo tak ze spotkalam sie z kolezanka a pozniej dolaczyli do nas 2 kolegow.A ja niechcialam byc z nimi.Ale z moim chlopakiem sie niespotykamy teraz tak czesto bo on chodzi na silownie i wogule chce odpoczac o to mi chodzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 00:12 No to skoro chce odpocząć od Ciebie- to niech odpoczywa. Jego wybór. Ale tak z ręką na piersi- czy Twój jakiś wcześniejszy "postępek" nie był powodem jego decyzji? Bo jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia, to chyba zmienię jednak o nim zdanie i powiem, że zachowuje się jak "pies gospodarza - sam nie zje i drugiemu nie da". Zmienię więc zdanie o nim, ale tylko wtedy jeśli Ty naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia. I nie chodzi mi o ten ostatni nieszczęsny spacer. Tylko wcześniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: 81.210.69.* 25.03.05, 00:17 Poprostu on jest omnie bardzo zazdrosny i dlatego sie tak zachowuje.Nigdy go niezdradzilam niecalowalam sie z nikim, poprostu nic nierobilam to niewiem czemu on taki jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Spacrowanie z kolegami zdradą nie jest ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 00:37 a czy Ty go właściwie kochasz? Czy tak się Tobie tylko wydaje? Może faktycznie odpocznij Ty także i przemyśl to sobie, czy faktycznie chcesz być z nim, czy nie? Bo jeśli możesz bez niego funkcjonować bez bólu w serduchu- to po co się męczyć i rozważać czy dajesz mu powody do zazdrości, czy nie? Dobranoc :-)) Odpowiedz Link Zgłoś