01.02.08, 20:29
za Tobą :****
Obserwuj wątek
    • yuka4 Re: Tęsknię 01.02.08, 20:39
      najbardziej tęsknię za tobą...)


      najbardziej tęsknię za tobą
      kilka sekund po rozstaniu

      kiedy odchodzisz
      chcę być tak mała
      by zmieścić się we wgłębieniu
      między obojczykiem a łopatką
      wtulić się
      i zasnąć

      a ty
      wejdziesz do domu
      płaszcz powiesisz w szafie
      psa pogłaszczesz

      czajnik na przywitanie zacznie radośnie gwizdać

      herbatę zaparzysz w niebieskim kubku
      kubek obejmiesz dłońmi

      i przestanę dla ciebie istnieć

      do następnego poniedziałku



      (Sylwia Jastrzębska)
      • viviene Re: Tęsknię 01.02.08, 21:28
        Tęsknoto wszechobecna,zgubna,
        moze serca drganie
        serc zagubienie
        samotne wzdychanie
        tęsknota i marne czekanie........
    • yuka4 Re: Tęsknię 01.02.08, 21:38
      Tęsknię za tobą jesiennie...

      Tęsknię za tobą jesiennie -
      Za tobą odległą
      O zimne deszcze -

      Szukam cię w nocy ciemnej,
      W taki mrok,
      W taki chłód

      Grochowiak S.
    • ginger43 Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 21:46

      .................................................................
      Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa
      przyjemności.
      • viviene Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 21:56
        gdzie szukać oczu Twych blasku
        w woalce wspomnień się zaplatałam
        szlochem głebokim serca porywem
        tęsknoto zgubna ,tęsknoto niczyja......
      • yuka4 Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 22:11
        ginger, a skąd wiesz, może za Tobą właśnie tęskni janek kos?
        • ginger43 Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 23:01
          Coś Ty Yuka! Ja dzisiaj niecelnie strzelałam z granatów dymnych i on
          najchętniej wystrzeliłby mnie w kosmos, a nie tęsknił. Do tego byłam
          niesubordynowaną załogantką czołgu :DDD
          .................................................................
          Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa
          przyjemności.
    • monnia3 Tęsknota... 01.02.08, 22:04
      Obłoki, co z ziemi wstają
      I płyną w słońca blask złoty,
      Ach, one mi się być zdają
      Skrzydłami mojej tęsknoty.

      Te białe skrzydła powiewne
      Często nad ziemią obwisną,
      Łzy po nich spływają rzewne,
      Czasem i tęczą zabłysną.

      Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach
      Po drogach nieskończoności,
      Są one dla mnie w marzeniach
      Oczami mojej miłości.

      Patrzą się w ciemne odmęty
      Te wielkie ruchome słońca...
      I ja miłością przejęty,
      Patrzę i tęsknię bez końca


      Adam Asnyk
      • viviene Re: Tęsknota... 01.02.08, 22:07
        gdzie szukać rąk Twych dotyku
        pieszczot tak cichych jak łkanie
        gdzie dzis odnależć Cie mogę
        tęskne moje kochanie........
        • viviene Re: Tęsknota... 01.02.08, 22:17
          z wiatrem nadzieja odleci
          pamiętam ostatnie spotkanie
          nikt kochać nie będzie Cię bardziej
          niz moje tęskne czekanie.
    • jane-k-kos Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 22:22
      • viviene Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 22:32
        Kocham Cię w nieba błękicie
        kocham Cię ciągle i skrycie
        kocham Cię a miłosć ta boli
        czuję się jak w niewoli
        kocham Cię i przestać nie mogę
        kocham Cię i jak to zrozumieć
        nie kochać tak chciałabym umieć......
        • saszka77 Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 23:02
          Jam Ci nic nie powiedział ani Ty mnie, Pani,
          A jednak -kiedy nasze spotkają się oczy,
          Ja słodycz niezmierzoną w Twych widzę przezroczy,
          Słodycz, jaka zbawienna byłaby w otchłani.

          I wtedy czar mnie owiewa uroczy,
          I szepcę, wszystkie myśli niosąc Tobie w dani:
          "Błogosławieni stokroć smutni i znękani,
          Których takie spojrzenie wstęgą swą otoczy!"

          I tak mi w duszy tęskno, jak kiedy na niebie..."
          • viviene Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 23:04
            Budzisz mnie nocą nieoczekiwanie
            pukasz do drzwi przerywasz spanie
            budzisz mnie nocą w głowie mi przewracasz
            potem odchodzisz i długo nie wracasz
            budzisz mnie nocą przerywasz spanie
            to nie jest miłośc to wieczne czekanie.
            ---------------------------------------------------------------------
            -----------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka