yuka4 Re: Tęsknię 01.02.08, 20:39 najbardziej tęsknię za tobą...) najbardziej tęsknię za tobą kilka sekund po rozstaniu kiedy odchodzisz chcę być tak mała by zmieścić się we wgłębieniu między obojczykiem a łopatką wtulić się i zasnąć a ty wejdziesz do domu płaszcz powiesisz w szafie psa pogłaszczesz czajnik na przywitanie zacznie radośnie gwizdać herbatę zaparzysz w niebieskim kubku kubek obejmiesz dłońmi i przestanę dla ciebie istnieć do następnego poniedziałku (Sylwia Jastrzębska) Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Tęsknię 01.02.08, 21:28 Tęsknoto wszechobecna,zgubna, moze serca drganie serc zagubienie samotne wzdychanie tęsknota i marne czekanie........ Odpowiedz Link Zgłoś
yuka4 Re: Tęsknię 01.02.08, 21:38 Tęsknię za tobą jesiennie... Tęsknię za tobą jesiennie - Za tobą odległą O zimne deszcze - Szukam cię w nocy ciemnej, W taki mrok, W taki chłód Grochowiak S. Odpowiedz Link Zgłoś
ginger43 Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 21:46 ................................................................. Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 21:56 gdzie szukać oczu Twych blasku w woalce wspomnień się zaplatałam szlochem głebokim serca porywem tęsknoto zgubna ,tęsknoto niczyja...... Odpowiedz Link Zgłoś
yuka4 Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 22:11 ginger, a skąd wiesz, może za Tobą właśnie tęskni janek kos? Odpowiedz Link Zgłoś
ginger43 Re: Buuuu, za mną nikt nie tęskni :((( n/t 01.02.08, 23:01 Coś Ty Yuka! Ja dzisiaj niecelnie strzelałam z granatów dymnych i on najchętniej wystrzeliłby mnie w kosmos, a nie tęsknił. Do tego byłam niesubordynowaną załogantką czołgu :DDD ................................................................. Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. Odpowiedz Link Zgłoś
monnia3 Tęsknota... 01.02.08, 22:04 Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty. Te białe skrzydła powiewne Często nad ziemią obwisną, Łzy po nich spływają rzewne, Czasem i tęczą zabłysną. Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach Po drogach nieskończoności, Są one dla mnie w marzeniach Oczami mojej miłości. Patrzą się w ciemne odmęty Te wielkie ruchome słońca... I ja miłością przejęty, Patrzę i tęsknię bez końca Adam Asnyk Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Tęsknota... 01.02.08, 22:07 gdzie szukać rąk Twych dotyku pieszczot tak cichych jak łkanie gdzie dzis odnależć Cie mogę tęskne moje kochanie........ Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Tęsknota... 01.02.08, 22:17 z wiatrem nadzieja odleci pamiętam ostatnie spotkanie nikt kochać nie będzie Cię bardziej niz moje tęskne czekanie. Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 22:32 Kocham Cię w nieba błękicie kocham Cię ciągle i skrycie kocham Cię a miłosć ta boli czuję się jak w niewoli kocham Cię i przestać nie mogę kocham Cię i jak to zrozumieć nie kochać tak chciałabym umieć...... Odpowiedz Link Zgłoś
saszka77 Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 23:02 Jam Ci nic nie powiedział ani Ty mnie, Pani, A jednak -kiedy nasze spotkają się oczy, Ja słodycz niezmierzoną w Twych widzę przezroczy, Słodycz, jaka zbawienna byłaby w otchłani. I wtedy czar mnie owiewa uroczy, I szepcę, wszystkie myśli niosąc Tobie w dani: "Błogosławieni stokroć smutni i znękani, Których takie spojrzenie wstęgą swą otoczy!" I tak mi w duszy tęskno, jak kiedy na niebie..." Odpowiedz Link Zgłoś
viviene Re: Tęsknię i kocham Cię :***** 01.02.08, 23:04 Budzisz mnie nocą nieoczekiwanie pukasz do drzwi przerywasz spanie budzisz mnie nocą w głowie mi przewracasz potem odchodzisz i długo nie wracasz budzisz mnie nocą przerywasz spanie to nie jest miłośc to wieczne czekanie. --------------------------------------------------------------------- ----------- Odpowiedz Link Zgłoś