dzikaafryka 17.10.07, 23:07 szkoda, że dziś odpadł Zibi z waszego AWFu, jego brodweyowskie Chicago było niesamowite ! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
poloeschatolo Re: you can dance 17.10.07, 23:22 stawiam, że to koleś z tefau (publicznego czy też i nie nie wiem) z programu taniec z granatami lub lodowi monarchowie Odpowiedz Link
dzikaafryka Re: you can dance 17.10.07, 23:25 Zibi jest z programu: you can dance, w środy leci, suuuuper tańczą, te lodowe podrygi sie nie umywają Odpowiedz Link
chlorofil1 Re: you can dance 18.10.07, 00:03 dzikaafryka napisała: > szkoda, że dziś odpadł Zibi z waszego AWFu, > jego brodweyowskie Chicago było niesamowite ! O tego gościa Ci chodzi: youcandance.onet.pl/1443170,uczestnicy_detal.html ? Odpowiedz Link
dzikaafryka Re: you can dance 18.10.07, 18:52 dokladnie o tego gościa fajnie bylo mieć reprezentanta ze swojego miasta w programie Odpowiedz Link
chlorofil1 Re: you can dance 18.10.07, 19:25 dzikaafryka napisała: > dokladnie o tego gościa > fajnie bylo mieć reprezentanta ze swojego miasta w programie Nie oglądałem (nie mam w domu tivi), ale znalazłem kilka slajdów yvoneczka.wrzuta.pl/obraz/w4dm6rM7CO/zbigniew_karbowski_-zibi_2 rzeczywiście nie złe sztuki Zibi wyprawia. Odpowiedz Link