Dodaj do ulubionych

you can dance

17.10.07, 23:07
szkoda, że dziś odpadł Zibi z waszego AWFu,
jego brodweyowskie Chicago było niesamowite !
Obserwuj wątek
    • sztuk6mistrz Re: you can dance 17.10.07, 23:09
      Who is Zibi?
      • poloeschatolo Re: you can dance 17.10.07, 23:22
        stawiam, że to koleś z tefau (publicznego czy też i nie nie wiem) z programu
        taniec z granatami lub lodowi monarchowie
        • dzikaafryka Re: you can dance 17.10.07, 23:25
          Zibi jest z programu: you can dance, w środy leci, suuuuper tańczą,
          te lodowe podrygi sie nie umywają
    • chlorofil1 Re: you can dance 18.10.07, 00:03
      dzikaafryka napisała:

      > szkoda, że dziś odpadł Zibi z waszego AWFu,
      > jego brodweyowskie Chicago było niesamowite !

      O tego gościa Ci chodzi:
      youcandance.onet.pl/1443170,uczestnicy_detal.html ?
      • dzikaafryka Re: you can dance 18.10.07, 18:52
        dokladnie o tego gościasmile
        fajnie bylo mieć reprezentanta ze swojego miasta w programie
        • chlorofil1 Re: you can dance 18.10.07, 19:25
          dzikaafryka napisała:

          > dokladnie o tego gościasmile
          > fajnie bylo mieć reprezentanta ze swojego miasta w programie

          Nie oglądałem (nie mam w domu tivi), ale znalazłem kilka slajdów
          yvoneczka.wrzuta.pl/obraz/w4dm6rM7CO/zbigniew_karbowski_-zibi_2
          rzeczywiście nie złe sztuki Zibi wyprawia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka