Dodaj do ulubionych

Border? Chad?

04.12.21, 00:06
Poczatki piekne. Jedyny problem z tym ze czesto chciala dyktowac co mam robic, nawet o ktorej chodzic spac. Po urodzeniu dziecka,
stres zmęczenie, noi zaczelo sie. Zakazy, nakazy, niszczenie przedmiotów, wulgaryzmy, skłócenie z moja rodzina, wyrzucanie z lóżka, grozby rozwodu. Kolejka gorska. I tak juz 8 lat. W koncu ostatnio zgodzilem sie na rozwod. Ale sie okazało ze jednak ona go nie chce. I znow jest mila aby mnie udobruchac. Wg niej, wszystkiemu winny jestem ja a konkretnie moj chlod emocjonalny. Podobno Pani psychiatra powiedziala ze to absolutnie nie border, po prostu kobiety tak maja.Mam dość ale brak mi odwagi zeby odejsc. Kocham syna.

Czy to wyglada na border? Dzieki z gory za pomoc
Obserwuj wątek
    • brz_a_sk Re: Border? Chad? 04.12.21, 22:59
      www.youtube.com/watch?v=hGd1ttS7_xs
      porady dla osób z zaburzeniami emocji i dla rodzin - warto skorzystać z porad jak szukać pomocy, ratunku
      (śledzone fora nie mają dobrej renomy i nie ma się czemu dziwić :( - diagnozy są łatwe do przewidzenia, beztroskich harcowników przecież widać jak na widelcu )
      szukasz pomocy - zajrzyj i wyruszaj w drogę, trafisz w końcu na ludzi, którzy mogą pomóc,
      powodzenia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka