09.04.07, 22:45
witajcie! Mój tata choruje na raka jelita grubego z podejrzeniem przerzutu do
płuc. Zaproponowano nam leczenie chemiczne doustnym preparatem xeloda. Jakie
są wasze doświadczenia w leczeniu? Jakie efekty? Skutki uboczne?
z góry dziekuję za odpowiedź!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka