buns
03.06.07, 16:30
Moją Agnieszkę (15 tygodni) od kilku dni noszę w chuście (wiążę koalę),
zauważyłam że zawsze odchyla do góry głowę, tak jakby chciała cały czas mnie
widzieć, tak też zasypia, wydaje mi się że jest wtedy powyginana...Jak to
skorygować?
img172.imageshack.us/img172/6683/koalagp8.jpg