martina.15
02.05.08, 23:57
oto wczoraj przyjechalysmy z mloda do naszego rodzinnego miasta
(ktore obchodzi hucznie 900lecie powstania) i pojechalysmy na
koncert. pierwsza osoba ktora spotkalam byla gismol z Lila w
girasolu :) wiec dzisiaj dodatkowo bylo mini spotkanie chustowe u
niej, macanie, pozyczanie, nauka wiazania na plecach (hehe mam 157
cm a zarzucilam sobie na plecy czteroletnia starsza gismolki :))
a dzisiaj ide przez ratusz (na ktorym nastepny koncert) a tam jakas
para z dzieciem w elastyku, kolor khaki- w ogole ja uwielbiam te
porozumiewawcze usmiechy chustowych mam, to po prostu bezcenne :)
tak wiec pozdrawiam obie noszace jeleniogorzanki i mam nadzieje ze
to grono bedzie roslo! :)