Dodaj do ulubionych

co robię żle?-podwójny X

24.09.08, 19:13
z kieszonką nam wychodziło całkiem nieźle od początku(mam hoop długi).Młody
ciekawy i ruchliwy baardzoooo w związku z tym postanowiłam zmienić wiązanie.No
o lipa:(Po pierwsze boli mnie szyja( tzn. tam gdzie mam krawędż
chusty).Oglądałam stosy filmów z instrukcją X i niby dobrze wszystko
robię,ładnie naciagnięta, plecki wygięte.Drugi problem to taki,że Młody jak
usypia to nos wbija we mnie tzn. główkę trzyma na prosto i teraz nie wiem czy
ja coś żle wiąże czy tak mu wygodnie.Mi wygodnie nie jest poza tym boję się,że
się poddusi w czasie snu.Jak go noszę bardziej odkrytego tzn. do połowy
zakryty chustą to mam wrażenie,że muszę podtrzymywać plecki bo mi się do tyłu
odchyla i zagląda.Co jest nie tak?a może polecicie inne wiązanie dla
ruchliwego 5- miesięczniaka?:)
Obserwuj wątek
    • prawdziwa_adasiowa_mama Re: co robię żle?-podwójny X 24.09.08, 19:21
      mi też wychodzi za wysoko - może to problem ten sam??
      mój synek ma 7 miesięcy a chuste mamy od dwóch tygodni.. strasznie chcielibyśmy
      się nosić, ale nie wychodzi nam -może ja taka niegramotna ? mój mąż mówi, że
      Misiek za duży do noszenia z przodu jest i dlatego tak mam go wysoko.
      • vipunia Re: co robię żle?-podwójny X 24.09.08, 20:23
        eee 7 miesięcy za duży? Mój ma ponad rok i 3m-ce, waży ponad 10 kg i z przodu mi
        sie dobrze nosi :)
    • vipunia Re: co robię żle?-podwójny X 24.09.08, 20:21
      pewnie za ciasno wiążesz... chodzi o szmaty od góry, u mnie było podobnie
      ściskałam się na dole, że aż tchu brakło a chodziło o pociągniecie szmat od góry...
    • kociewiankapl Re: co robię żle?-podwójny X 25.09.08, 20:47
      Krawędź wywiń(jak poprawianie kołnierzyka) na chustę.

      Sięgając do zdjęć z podobnego wieku u mojej córki, to wszędzie ten nos wtulony w
      mamę, później to były policzki :)

      Co masz na myśli "Jak go noszę bardziej odkrytego tzn. do połowy
      > zakryty chustą" masz na myśli osłanianie połą chusty(pionowy pas) czy
      uwolnione rączki, odsłonięte plecki?

      Spróbuj też wiązań na biodrze :)
      • ithilhin Re: co robię żle?-podwójny X 26.09.08, 07:42
        a czy stosujecie zasade ,zeby wlozyc malucha w nawet takie leuziejsze iksy i po
        umiejscowieniu go we wlasciwym miejscu dopiero wszystko podociagac?

        powiedziec jak sie dociaga?
    • kachape Re: co robię żle?-podwójny X 26.09.08, 10:43
      to ja tu wstawię linka
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=83364634&a=83364634
      gdzie ja sama uzyskałam instrukcje najlepsze z możliwych od
      niezwykel pomocnej ithilhin
      powodzenia!
      • ithilhin Re: co robię żle?-podwójny X 26.09.08, 11:58
        o dziekuje :-)
        nie bede musiala sama szukac :-)
        • magicwbrzuchu Re: co robię żle?-podwójny X 26.09.08, 22:17
          dzieki dziewczyny - jutro próbujemy:)jakby co to znów skomląc o pomoc wrócimy:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka