nekroskop88 24.12.06, 12:27 święta bez śniegu są do kitu prawosławni mają lepiej, chyba powiem rodzinie, że trzeba zmienić u nas termin świąt Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
makbrajd Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:31 trzeba wię ctrzymać kciuki by nie było sniegu w styczniu dla prawosławnych! (nie mogą mieć lepiej!;) Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:31 oj nie bądźmy złośliwi <trzyma kciuki> Odpowiedz Link Zgłoś
makbrajd Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:33 oczywiscie, ze nie jesteśmy złośliwi życzymy im wszystkiego najlepszego i wogóle (ale śnieg jest po naszej stronie!...znaczy sie był) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Beznadzieja 25.12.06, 15:25 makbrajd napisał: > oczywiscie, ze nie jesteśmy złośliwi > życzymy im wszystkiego najlepszego i wogóle > (ale śnieg jest po naszej stronie!...znaczy sie był) > na święta prawosławnych sniegu nie bedzie bo pytałam Tatę (autorytet w sprawie przepowiadania pogody) i jak on mówi, że nie bedzie to znaczy, że nie będzie. no, że albo będzie;) Odpowiedz Link Zgłoś