Dodaj do ulubionych

Beznadzieja

24.12.06, 12:27
święta bez śniegu są do kitu
prawosławni mają lepiej, chyba powiem rodzinie, że trzeba zmienić u nas
termin świąt
Obserwuj wątek
    • makbrajd Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:31
      trzeba wię ctrzymać kciuki by nie było sniegu w styczniu dla prawosławnych!
      (nie mogą mieć lepiej!;)
      • nekroskop88 Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:31
        oj nie bądźmy złośliwi
        <trzyma kciuki>
        • makbrajd Re: Beznadzieja 24.12.06, 12:33
          oczywiscie, ze nie jesteśmy złośliwi
          życzymy im wszystkiego najlepszego i wogóle
          (ale śnieg jest po naszej stronie!...znaczy sie był)
          • nutopia Re: Beznadzieja 25.12.06, 15:25
            makbrajd napisał:

            > oczywiscie, ze nie jesteśmy złośliwi
            > życzymy im wszystkiego najlepszego i wogóle
            > (ale śnieg jest po naszej stronie!...znaczy sie był)
            >

            na święta prawosławnych sniegu nie bedzie bo pytałam Tatę (autorytet w sprawie
            przepowiadania pogody) i jak on mówi, że nie bedzie to znaczy, że nie będzie.
            no, że albo będzie;)
    • annabl Re: Beznadzieja 25.12.06, 19:42
      oj tam zaraz beznadzieja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka