Dodaj do ulubionych

Nowa ramówka NBC

04.04.08, 16:01
primetime.blox.pl/2008/04/NBC-oglosilo-ramowke-na-kolejny-sezon.html
Life zostaje jupi big_grin. Bionic Woman RIP - nic dziwnego tongue_outbig_grin.
Kilka nowości zapowiada sie całkiem ciekawie. Ja ostrzę pazurki na Christiana
Slatera tongue_outbig_grin.
Obserwuj wątek
    • asiaw73 Re: Nowa ramówka NBC 04.04.08, 17:03
      Czekam tylko na Herosów.
    • luczijka Re: Nowa ramówka NBC 05.04.08, 23:39
      Ciekawe co to za cudo będzie z tym Christianem??? <hihihi> Btw też go uwielbiam
      (a przynajmniej kiedyś uwielbiałam big_grin). Zobaczymy czy nadal będzie na mnie tak
      dobrze działał? <lol>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka