lopler
15.06.05, 11:20
Witam.
Może sie ktoś podzielić doświadczeniami jak prowadzić negocjacje z bankiem.
Bo po rozmowie z panią z BPH o obniżce marży powiedziała m iże pismo moge
złożyć ale ona je rozpatruje i mi nic nie obniży bo jest w tej chwili i tak
marża promocyjna i nie ma możilwości jej obniżenia. Kredyt 65k.
pozdrawiam
lolper