01.10.12, 16:02
czy używacie poidełek czy miseczek ?
www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=8433&cat=204www.google.pl
moja psinka jak się napije to cała podłoga zaraz mokra i zastanawiam się czy takie poidło zdało by egzamin u pieska. Na drugim forum , kilka osób używa , ale nie do końca mnie przekonują ich wypowiedzi .
Obserwuj wątek
  • maria0511 Re: Poidełko 01.10.12, 18:40
   Małgosiu na pewno poidełko jest przydatne w czasie transportu lub pobytu w klatce ale nasze psinki przypuszczam że nie trzymamy w klatkach.Moja psinka ma w kuchni miseczkę fajansową z wodą a na kaloryferze ręczniczek do wytarcia brody jak widzę że pije to jej wytrę brodę a jak nie widzę to jest nieraz mokra podłoga zanim dojdzie do mnie i wyciera brodę w moje spodnie gonie ją za to, taką mam łajzę która nie lubi mieć mokrej brody ha.ha. Pozdrawiam Maria
    • malgokasp59 Re: Poidełko 02.10.12, 08:15
     ok, wszystko sie zgadza , ale podobno wówczas futerko sie nie wybarwia. A moja paskudka nie lubi wycierania mordki i wówczas dopiero zaczyna sie zabawa. mam pokój połączony z kuchnia i podłoga cała zachlapana.
     • kami_aicha Re: Poidełko 02.10.12, 10:15
      zawsze jeśli włos się odbarwia można zastosować odpowiednie kosmetyki. Jeśli chodzi o poidełko, to ja bym była na nie, bo przecież to nie świnka morska... Może się sprawdzić na wycieczkach czy spacerach. My używamy miseczki, zwykłej, jak włoski wyschną to rozczesujemy i tyle. Na spacerach czy dłuższych wycieczkach też używamy miseczki, tylko takiej lekkiej, a wodę noszę w butelce.
      • an3czka2 Re: Poidełko 02.10.12, 11:20
       Małgosiu wybarwianie włosa to inna sprawa, po prostu piesio albo ma tendencje, albo nie. Poidło dobre jest w podróży, a w domu miseczka i wycieranie. Powiem jednak że ja swoim nie wycieram za każdym razem, a przebarwień nie mają, a znam takie psiny gdzie maja wycierane pyszczki i przebarwienia są:). Są preparaty do usuwania przebarwień, i działają nieźle.
       Pozdrawiam Ania
         • justa970 Re: Poidełko 20.10.12, 15:57
          Ja swoje kupiłam w sklepie zoo,zwykłe poidło dla gryzoni.Szukałam takiego o pojemności ok.500ml i żeby miało dość szeroką tę metalową końcówkę(dla dużego gryzonia).Wcześniej jak piesek był mały,to miałam zwykłe małe,ale jak troszkę podrósł,kupiłam mu większe.Trzeba pochodzić po sklepach zoo i zobaczyć jakie są.Widziałam w Twoim poście link do poidła na butelkę i wydaje mi się ok.Moje poidło nie ma stojaczka,mąż przyczepił mi je na korytarzu,tak aby można je było zdjąc i wymienić wodę.Jak dla mnie jest to bardzo wygodne rozwiązanie,a piesek nauczył się z tego pić bez problemu.Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka