Dodaj do ulubionych

meble z fabryki Mirjan

09.09.12, 15:45
Czy ktoś z Was je ma/miał?
Podoba mi się ten narożnik toptrendymeble.pl/katalog/details/80/1/naro%C5%BCniki/naro%C5%BCnik-orlando---nowo%C5%9B%C4%87
tyle, ze sprzedają internetowo, a ode mnie do nich za daleko sad
Obserwuj wątek
    • stokrota113 Re: meble z fabryki Mirjan 11.09.12, 08:47
      mam kanapę Dover. Kupiona w sklepie internetowym. Czas realizacji ok 1 tygodnia. Przyjechała dobrze zapakowana. Jedyny problem, to zamówiłam materiał z 2 kat. cenowej a obawiam się, że poduszki są z 2 kat. cenowej a obicie kanapy z 1 (gorszej jakościowo i bardziej cienkiej). Nie chciało mi się bawić w reklamacje i udowadnianie prawdy, bo kanapa bardzo mi się podoba. Zresztą może naciągnięty materiał robi takie wrażenie. Jedynie co to mogłam od razu wziąć najtańszy materiał i nie martwiłabym się, że dostałam tańszy a zapłaciłam za droższy.
    • stokrota113 Re: meble z fabryki Mirjan 13.09.12, 09:53
      we Wrocławiu na pewno mają salon - nie wiem jak w innych miastach. Co do wyglądu - ja potrzebowałam czegoś taniego, więc jak na tą cenę to dla mnie rewelacja. Oglądałam w podobnych cenach w Jysk'u i tam to tragedia była. Mogłam kupić w BRW coś w promocji ale nie mogłabym wybrać koloru tapicerki. Ja jestem zadowolona z wyglądu kanapy.
    • nonee Re: meble z fabryki Mirjan 15.08.15, 17:20
      W życiu nigdy nie kupię nic z tej firmy. Kupiłam narożnik Pepco. Masakra, nie idzie go rozłożyć, wygląda na pierwszy rzut oka ładnie, ale nie idzie na tym spać. Czuć dechy. Oparcie narożnika to dechy obite materiałem. Część siedząca po środku czuć dechę, po bokach wpada się w gąbkę. Ogólnie szkoda kasy, 1200zł wyrzuciłam po to aby po 5 miesiącach kupić nowy porządny narożnik za ciut więcej kasy. Nigdy więcej narożników z allegro.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka