Dodaj do ulubionych

Mop elektryczny

23.04.21, 11:23
Czy możecie mi doradzić z jakiej firmy konkretnie urządzenie kupić.Mam w domu sporo terakoty i paneli.Zależy mi właśnie na mopie elektrycznym.Może być parowy ale nie musi.Musi być bezprzewodowy.Nie interesuje mnie też odkurzacz z funkcją mycia.Bo bezprzedowy odkurzacz kupiłam niedawno.
Obserwuj wątek
    • b-b1 Re: Mop elektryczny 28.04.21, 07:02
      Miałam do testowania karchera-tego z dwoma wałkami i nijak się nie sprawdził. Jest ciężki, przy myciu i zamiast patrzeć na to co myjesz , zastanawiasz się nad tym jak go utrzymać, aby na nim nie odlecieć big_grin do tego za dużo zachodu przy akcesoriach i jest za wysoki-nieporęczny-nie wchodzi pod meble. A po myciu są smugi na panelach, jako jedyny zrobił smug również na płytkach.
      Zostałam przy karcherze parowym-jest idealny do terakoty, a do paneli wystarczy dokupić nakładki z gąbka na mopa ze spryskiwaczem-pasują(koszt ok 5-7zł) i wtedy nie moczy paneli i nie ma smug po myciu.
      Parowego mam 3-4 lata i dalej nie znalazłam lepszej opcji.
      I prostota obsługi-wlewasz wodę, wymieniasz szmatki po każdym pomieszczeniu-na koniec pracy wylewasz resztę wody, a szmatki do pralki. Kładzie się na podłodze jak odkurzacz-wjedziesz pod każdy mebel.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka