Dodaj do ulubionych

KIBICE ŁĄCZCIE SIĘ

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 20:19
Kibice Polonii Warszawa oraz Legii Warszawa mam do was komunikat.
Przez wiele lat prowadzimy wojny na wszystkich frontach przerzucilo sie to
juz dawno na pilkarzy ktorzy tez nie sa do siebie przyjaznie nastawieni w
szczegolnosci podczas meczu i po nim..
W tych trudnych dniach dla NAS WSZYSTKICH zaprzestanmy wojen nie mowie tu o
jakims pokoju ktorego oczywiscie bardzo bym chcial ale moim zdaniem powinismy
sie zjednoczyc i stanac obok siebie na placu Pilsudskiego i oddac czesc
Janowi Pawlowi II ktory jak wiemy BYL KIBICEM CRACOVII moim zdaniem w tym
przypadku to nie ma znaczenia czy jest sie kibicem KS Tramwaj(Krakow), Legii
(Warszawa;), ŁKS Niedźwiedź(Łódź) jestesmy przede wszystkim KIBICAMI!!
mysle ze Papiez Jan Pawel II ucieszyl by sie gdyby chodzby przez te dni
wszyscy ibice staneli o bok siebie i oddali mu szacunek..
Tak jak na stadionie Lecha Poznan bylo czuc solidarnosc wsrod kibicow obydwu
druzyn (Lech gral wtedy z Pogonia[kibice tych druzyn nie przepadaja za soba])
To tyle dziekuje za uwage!
Obserwuj wątek
    • mike_ Re: KIBICE ŁĄCZCIE SIĘ 05.04.05, 09:53
      taaa, możesz pisać, mówić, a za dwa tygodnie znowu po Krakowie będą latać z
      nożami. taka ot "kibicowska" hipokryzja, teraz pod rączkę a później......
      • jan2005 Re: KIBICE ŁĄCZCIE SIĘ 12.04.05, 15:42
        mike_ napisał:

        > taaa, możesz pisać, mówić, a za dwa tygodnie znowu po Krakowie będą latać z
        > nożami. taka ot "kibicowska" hipokryzja, teraz pod rączkę a później......
        >
        .... do buzi !

        Ohyda !!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka