IP: *.icpnet.pl 30.11.06, 18:16
taki skrot pojawia się w niem. zasiwadczeniu (potwierdzenie zameldowania)
w punkcie;
Aktuelle Wohnungen:
EW: i tu adres
Obserwuj wątek
    • Gość: x erster wohnsitz IP: *.olsztyn.mm.pl 30.11.06, 18:45
      • Gość: reatka Re: erster wohnsitz IP: *.icpnet.pl 30.11.06, 19:10
        a moze Eigentumswohnung ?
        • Gość: x może nie, nikogo to nie interesuje IP: *.olsztyn.mm.pl 30.11.06, 19:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka