Dodaj do ulubionych

Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. !

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.03, 10:12
Krnabrna i ponad wszystko stawiajaca swoje interesy, Polacy juz nie
pamietaja, ze przez nich wybuchla wojna. Nic ich to nie nauczylo, oby to sie
zle dla Was nie skonczylo.
Obserwuj wątek
    • robert_de_molesme Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! 15.12.03, 10:16
      Gość portalu: Kattowitzer napisał(a):

      > Krnabrna i ponad wszystko stawiajaca swoje interesy, Polacy juz nie
      > pamietaja, ze przez nich wybuchla wojna. Nic ich to nie nauczylo, oby to sie
      > zle dla Was nie skonczylo.
      Nawet ci sie to porownanie udalo.

      Herrn Volksdeutche. Jak rozumiem w 1939 roku trzeba bylo oddac korytarz
      i "siedziec cicho".


      To ciebie 1939 rok powinien czegos nauczyc: agresja Niemiec skonczyla sie ich
      (czy jak rozumiem wasza) kleska.
      • Gość: nb Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! IP: *.pool.mediaWays.net 15.12.03, 21:32
        Jezyk niemiecki nie jest panska dobra strona.Poprawiam Volksdeutscher ist
        richtig.Ale moze ten Pan z Katowic jest Deutscher a nie Volks... ,ktorego
        Polacy wypedzili lub w ostatnich 58 latach tak go obrazali jak pan to czyni.Z
        histori przypominam: utrata ziem wschodnich,okupacja rosyjska, nieudolnosc
        pozbawienia sie brzytkich, glownych cech narodowych i nauki z histori.Polacy
        zapomnieli, ze w ostatnich 20 latach RFN i jej obywatele posylali do Polski
        nie tylko pomoc ale tez wiele sympatii.Polacy sa niewdzieczni we wszystkich
        dziedzinach.Ja nie pede sie wiecej w tym Forum wypowiadal.Polakow mam na
        pierwsze powyzej uszu.
      • Gość: mirmat To same zachowanie inne lata ! IP: 38.112.103.* 15.12.03, 22:48
        Dziekuje za przypomnienie Polakom nasych doswiadczen. Czasami dobrze kiedy ktos
        nam przyblizy przeszlosc nawet jezeli jest on volksdeutschem. I przyklad jest
        wysmienity, pokazujacy dlaczego musielismy odrzucic niemiecki dyktant.

        Ale na nasze szczescie dzisiejszy swiad daje Polsce wiecej wyboru niz ten w
        1939 roku. Rosja dzisiejsza to nie Rosja 1939 roku a dzisiejsza Rzesza nie
        dorownuje militarnie Rzeszy Hitlera. Ale najwieksza roznica jest obecnosc w
        Europie Ameryki. Przed wojna USA sparalizowana byla swoim izolacjonizmem. Dzis
        Amerykanie szukaja aktywnie sprzymierzencow i znalezli ich w tradycyjnym
        przyjacielu - Polsce. Jak pokazal Wietnam, Amerykanie nie opuszczaja TAK LATWO
        SOJUSZNIKOW. Raz pojawia sie u nas Amerykanskie bazy to bedziemy sie smiac z
        was Szkopy. I nie wysilaj sie ze swoimi klamstwami, ze Unia cos nam da bo sie
        rozesmieje na smierc.
        • Gość: Jan Re: To same zachowanie inne lata ! IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.03, 23:07
          Jakie bazy?Jak do nich dojechac?Cale wsie sie sko--wia za pare dolarow kazda mloda sie da....
    • Gość: polimer Re: gdzieś to czytałem.... IP: *.pronet.lublin.pl 15.12.03, 10:22
      info.onet.pl/1,15,11,3966917,11897411,822461,forum.html
    • Gość: zajec Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! IP: *.example.net / 217.8.188.* 15.12.03, 11:23
      Ale ciekawe spostrzerzenie. Co, do Adolfa mamy nawiazywać? Tylko jak grozisz to
      uważaj, bo po kolejnej wojnie granica może być na Łabie abo Renie. A wlaśnie
      Niemcy miały znów szanse na poukładanie spraw w europie,, i znów sie okazuje ze
      są jak zwykle są za krótcy. Ludzie, wy macie chyba jakis defekt genetyczy! Nie
      pozdrawiam
      • Gość: Edak Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.03, 22:01
        A trzeba bylo pozwolic Hitlerowi na wybudowanie Transitautobahny do Gdanska.Honecker pozwolil,kasowal i ludzie w NRD zyli duzo lepiej niz Polacy...
        • Gość: zajec Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! IP: *.example.net / 217.8.188.* 16.12.03, 11:34
          nawet w tym rymu nie ma
    • Gość: Andrzej Re: Polska zachowuje sie w 2003. jak w 1939. ! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.12.03, 23:12
      Widzę , że i na to forum zawendrowałes ze swoim bełkotem. Więc i tutuj masz
      moją odpowiedź.
      Już po twoim nicku "Kattowitzer" można się zorientować, że mamy do czynienia ze
      zwykłym volksdojczem. Może gdzie indziej uzywasz nicka "Hans" ?
      Przypomnij tu wszystkim jak to Polacy rozpoczeli wojnę i napadli na radiostację
      Gliwicką. Pewnie w domu wbili tobie to do głowy. A czy opowiadali jak fajnie
      było maszerować na Wschód chociaż ty tylko z opowiadań babci możesz to znać bo
      dziadek pewnie poległ za vaterland. Niech ci babcia jeszcze opowie jak koledzy
      dziadka maszerowali krokiem defiladowym przed J.W.Stalinem w lutym 1942r. Jak
      wówczas krok równali przed trybuną, tylko im łapki w pozdrowieniu jakoś się nie
      podnosiły tylko jeśli co to dwie jednocześnie. Tak im w marszu dobrze szło ,
      że pieszkom od Stalingradu przez Moskwę na Kołymę zaszli a nawet dalej. Mozesz
      to sobie na zdjęciach zobaczyć.
      A to jak się Polska zachowuje to gówno tobie do tego. Nie ty będziesz nas
      osądzał. Nawet jeśli nie wejdziemu do Uni będzie to mniejsze zło niż wchodzenie
      na klęczkach. Marzy Wam się taka sytuacja?
      • Gość: Alex Kto Ty jesteś IP: *.web.thalamus.se 17.12.03, 23:58
        Polak mały - jaki znak twój orzeł biały - a nazwisko - MIller
        • Gość: Jan Re: Kto Ty jesteś IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.03, 00:13
          Polaki to tak podskakuja i innych prowokuja.Gdy ktos silny prowokuje,trzeba z nim gadac.Ale takie nic..A potem mamy wojne.I kto winny?Dla mnie prowokator...
          • Gość: mirmat Szkopskie scierwa na internecie todopiero poczatek IP: 38.112.103.* 18.12.03, 01:03
            Nie kazdy Polak czyta uwaznie wypowiedzi volksdeutchow na internecie. Bedzie
            tego coraz wiecej az sie opanujemy i damy bydlakom wielkiego KOPA.
            • Gość: zet Re: Szkopskie scierwa na internecie todopiero poc IP: *.d.dial.de.ignite.net 18.12.03, 16:29
              Gość portalu: mirmat napisał(a):

              > Nie kazdy Polak czyta uwaznie wypowiedzi volksdeutchow na internecie. Bedzie
              > tego coraz wiecej az sie opanujemy i damy bydlakom wielkiego KOPA.

              hehe a to dobre. Wielkiego KOPA dostanie w unii ktos inny, juz wkrotce...
              Szykujcie tylki !
          • Gość: Andrzej Re: Kto Ty jesteś - sierota po adolfie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.12.03, 14:15
            Ja wiem kim ja jestem, dla ciebie Polak mały, ale wiem równiez kim ty jesteś -
            sierotą po adolfie. Tylko dlaczego uzywasz dla nicka Jan. Powinieneś Hans.
            Takiego wcześniej uzywałeś.
            • Gość: Jan Re: Kto Ty jesteś - sierota po adolfie IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.03, 14:44
              Bo ja Slazak.Slazak to Slowianin,byly poddany cesarza niemieckiego.Tak jak Polak byl poddanym cesarza ruskiego.Ale byla jedna wielka roznica miedzy oboma poddanymi:Polacy organizowali powstania,a Slazacy byli szczesliwi....
              • Gość: Andrzej Re: Kto Ty jesteś - sierota po adolfie IP: *.aster.pl / *.acn.pl 18.12.03, 20:04
                A teraz siedzisz w Niemczech na socjalu i masz żal do całego Świata.
                Tak wynika to z wielu twoich wypowiedzi
                • bebokk Smutny chłopina 18.12.03, 21:39
                  Chłopina chce nam desperacko udowodnić,
                  że jest jednak Niemcem.
                  A dlaczego ?
                  Bo wbili mu do głowy jacyś rasiści, że Polacy to untermenschen
                  i się wstydzi samego siebie.
    • Gość: Kot Behemot Czyli mówi "nie" draństwu. IP: *.client.attbi.com 18.12.03, 21:20
      Gość portalu: Kattowitzer napisał(a):

      > Krnabrna i ponad wszystko stawiajaca swoje interesy,

      A pewnie Szwabskie mamy stawiać.
      • bebokk Pokazali Nowine z UW 18.12.03, 21:34
        Konopka pier.olił, że upór nic nie daje i ze trzeba iść na kompromis ( czytaj
        kapitulację ).
        Na to liczy Kattowitzer i reszta.
        • Gość: spra. Re: inni też ................... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.03, 01:13
          Małpoludów takich jak Konopka jest wielu. Np. prof. Bralczyk, D.Warszawski
          (K.Gebert). Ten ostatni to z tradycjami. Jego ojciec, jako komunista w 1939
          roku, w Chicago na zorganizowanym wiecu, usprawiedliwiał napaść Niemiec i Rosji
          Sowieckiej na Polskę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka