IP: 217.153.246.* 02.04.07, 15:47
gdzie w Czestochowie zrobic pasemka na wlosach?gdzie robia najladniej i nie
tak drogo jak w trendach.
Obserwuj wątek
    • Gość: jaaaa Re: pasemka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.07, 15:50
      Kobito wiesz ze pasemka juz wyszły z mody i obecnie jest to wioska .. teraz
      liczy sie jeden kolor zblizony do naturalnych kolorów a nie jakies pasemka
      • Gość: kobieta Re: pasemka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.07, 18:45
        ale to przecież standard. W dużych miastach od kilku sezonów nie nosi sie
        pasemek, tipsów i białych kozaczków, tylko nie w Częstochowie.Gratulacje!!!!!!1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka