phk1
13.07.06, 21:12
phk1 prosi i moze go poprze wiecej niz domniemane 10-15 osob bys od razu PISAL
,ze z tego samego IP ktos sie loguje i podszywa pod kogos innego, a i wiekszosc
z nas jest podlaczona do jakiegos numeru telefonu stacjonarnego, wiec kolejna
mozliwosc namierzenia tych co pisza,-gnida,pijak,debil,jaki to sens takiego forum?