27.07.03, 13:02
julka ma katar, kaszle i kicha. Co robic? boje sie, ze skonczy sie
antybiotykiem, jak ostatnio (Fakt, dawno, miala 5 tyg, dzis ma 6 m-cy).
Pomozcie, boje sie, bo u mnie takie objawy zmieniaja sie tylko na gorsze...
Chyba zlapala to od meza, ktiory jest chory od 4 dni.Pomaga mu paracetamol,
wiec to chyba nie bakteria... Pomozcie, prosze
Obserwuj wątek
    • sugar_mama_danielcia Re: co robic? 27.07.03, 15:14
      Witaj, Zasowaj do homeopaty. Bylam niedawno z moim Danielciem (post o tym
      nieszczesnym bablu po BCG) i wiesz co chyba zaczyna pomagac. Babelek jeszcze
      dotad nie wygladal tak dobrze i widze pierwsze oznaki gojenia. Jestem w
      niebowzieta (tym bardziej, ze antybiotyku nie dalam, a byloby pewnie ze
      pomogl!!!)
      I z doswiadczenia wlasnego i troche innych wiem, ze przeziebienia sa bardzo
      latwo pokonywane droga wlasnie medycyny alternatywnej.

      Sugar
      p.s Na przeziebienie to raczej lekarz nie przepisze antybiotyku.
    • aga173 Re: co robic? 27.07.03, 21:43
      Idź jak najszybciej do lekarza
      • mrufkaa Re: co robic? 27.07.03, 22:02
        Acha. tyle to ja tez wiem. Jest niedziela.
        Dodzwonilam sie w koncu do mojego lekarza (przez NHS direct). kazal dac
        paracetamol. Nawet nie spytal w jakim wieku jest dziecko. Do szpiatala nie
        pojechalam, bo to kilka godzin w poczekalni. A Julce rosnie temperatura, o
        piatej 37,5 a o siodmej 38,3. Jak tak dalej pojdzie to wyladujemy w tym
        szpitalu za pare gozin. No wiec juz nie ma co zatrzymywac, infekcja w toku...
        • sugar_mama_danielcia Re: co robic? 27.07.03, 23:53
          Mrufkaa,
          Daj znac co z Julka. Czy to nie przeziebienie lub grypa?? Na to chyba nie
          dadza jej antybiotyku.

          Sugar

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka