Dodaj do ulubionych

Kawaaaaaaaaaaaaaa iiii..........

03.03.08, 13:53
Kremówka kokosowa big_grin
Zapraszam do mnie!

Przepis tutaj
Obserwuj wątek
    • kichigai_ushi wrrrr 03.03.08, 13:54
      trzeba bylo wczoraj z ta kremowka, ja od dzisiaj na MM jestem..... i nie moge
      sad(((((((((((
      • dakota123 ja tez dzis tylko popatrze 03.03.08, 14:01
        bo sie na aerobik zapisalam i nie bede sie w pierwszym dniu obzeracwink
    • marysiowamama NIE LUBIę CIę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.03.08, 14:46
      Ja piec nie umiem (same zakalce - tylko kruche mnie lubi), łasuch ze mnie nie
      lada a Ty z tkimi fotami tutaj???
      Wredna babo !!!
      Moze podam Ci adres to podeslesz?
      • bedada Re: NIE LUBIę CIę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.03.08, 14:52
        Ja chcę taka kremówkę!!!!
        Od rana chodzi za mną cos słodkiego.a ty mi tu z kremówkami
        wyjezdzasz!
        • m0nalisa oo ja tez kremowke :) 03.03.08, 15:05
          kawki juz nie bo pilam mala rano a potem po szpitalu na miecie wypilismy pyszne
          latte smile
    • shemsi1 dziiiiiiiikaaaaaaaa... ale ciaaaaaaaaachooooooo 03.03.08, 14:58
      zes mi smaka narobiła...
      wirtualnie mnie tym chcesz nakarmic???????????
      ZARTUJESZ?????????
      na poczte z tym gnaj!!!!!!! CZEKAM!!!!!!!!!!
    • suckerlove o jaaaciee! i dopiero teraz zdjęcie pokazujesz? 03.03.08, 15:05
      a ja dzisiaj naprawdę uziemiona jestem!
      jak się będę do ciebie wybierać to dam ci znać dzień wcześniej żebyś miała czas
      na zrobienie takiego ciacha ;PPP nie daruję!
      uwielbiam wszystko co kokosowe! wink))
      • dzika41 cukier do jutra mogę jeszcze zostawic :DDD n/t 03.03.08, 15:08

        • 24lena Re: cukier do jutra mogę jeszcze zostawic :DDD n/ 03.03.08, 16:40
          pychota nakladaj big_grin
    • surita Ja bym to chyba lubila.. 03.03.08, 16:50
      wyskakuj z przepisu! ;P
      • trisonly kokosowe... 03.03.08, 19:12

        a ja muszę się wyłamać... nie lubię kokosowych ciast... ale na kawę
        chętnie wpadnę
    • 100ania Re: Kawaaaaaaaaaaaaaa iiii.......... 03.03.08, 19:28
      Dzika, a w ucho to ty chcesz???
      Ja się przez ciebie w spodnie przestanę mieścić.
      Ubóstwiam kremówki smile))
      • nunna81 Re: Kawaaaaaaaaaaaaaa iiii.......... 03.03.08, 19:35
        Dzika musimy się spotkać w pół drogi,ja Tobie bejlejsa a Ty mi
        tooooooooo cuuuuudddownnneeeeeeeeee ciastoooooooooo.....<ślini się>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka