dzika41 03.03.08, 13:53 Kremówka kokosowa Zapraszam do mnie! Przepis tutaj Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kichigai_ushi wrrrr 03.03.08, 13:54 trzeba bylo wczoraj z ta kremowka, ja od dzisiaj na MM jestem..... i nie moge ((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
dakota123 ja tez dzis tylko popatrze 03.03.08, 14:01 bo sie na aerobik zapisalam i nie bede sie w pierwszym dniu obzerac Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama NIE LUBIę CIę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.03.08, 14:46 Ja piec nie umiem (same zakalce - tylko kruche mnie lubi), łasuch ze mnie nie lada a Ty z tkimi fotami tutaj??? Wredna babo !!! Moze podam Ci adres to podeslesz? Odpowiedz Link Zgłoś
bedada Re: NIE LUBIę CIę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 03.03.08, 14:52 Ja chcę taka kremówkę!!!! Od rana chodzi za mną cos słodkiego.a ty mi tu z kremówkami wyjezdzasz! Odpowiedz Link Zgłoś
m0nalisa oo ja tez kremowke :) 03.03.08, 15:05 kawki juz nie bo pilam mala rano a potem po szpitalu na miecie wypilismy pyszne latte Odpowiedz Link Zgłoś
shemsi1 dziiiiiiiikaaaaaaaa... ale ciaaaaaaaaachooooooo 03.03.08, 14:58 zes mi smaka narobiła... wirtualnie mnie tym chcesz nakarmic??????????? ZARTUJESZ????????? na poczte z tym gnaj!!!!!!! CZEKAM!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
suckerlove o jaaaciee! i dopiero teraz zdjęcie pokazujesz? 03.03.08, 15:05 a ja dzisiaj naprawdę uziemiona jestem! jak się będę do ciebie wybierać to dam ci znać dzień wcześniej żebyś miała czas na zrobienie takiego ciacha ;PPP nie daruję! uwielbiam wszystko co kokosowe! )) Odpowiedz Link Zgłoś
24lena Re: cukier do jutra mogę jeszcze zostawic :DDD n/ 03.03.08, 16:40 pychota nakladaj Odpowiedz Link Zgłoś
trisonly kokosowe... 03.03.08, 19:12 a ja muszę się wyłamać... nie lubię kokosowych ciast... ale na kawę chętnie wpadnę Odpowiedz Link Zgłoś
100ania Re: Kawaaaaaaaaaaaaaa iiii.......... 03.03.08, 19:28 Dzika, a w ucho to ty chcesz??? Ja się przez ciebie w spodnie przestanę mieścić. Ubóstwiam kremówki )) Odpowiedz Link Zgłoś
nunna81 Re: Kawaaaaaaaaaaaaaa iiii.......... 03.03.08, 19:35 Dzika musimy się spotkać w pół drogi,ja Tobie bejlejsa a Ty mi tooooooooo cuuuuudddownnneeeeeeeeee ciastoooooooooo.....<ślini się> Odpowiedz Link Zgłoś