wiola78
07.08.05, 22:09
Drogie mamusie, ja juz nie cały miesiąc do terminu, już się nie moge doczekać
bo robię się coraz bardziej zmęczona. Podobno taki objaw to rychły poród-
zobaczymy. Pragnę wsparcia ciągle, bo wciąż mam wrażenie że nie wszystko
gotowe, że ja nie jestem gotowa, choć kocham tego mojego małego synka bardzo.
Napiszcie jeśli tez rodzicie w Gdańsku, może się spotkamy gdzies na sali,
byłoby miło. Pozdrawiam