Gość: Daniela
IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl
29.03.03, 21:28
Poszukuję kontaktu z ludźmi,którzy studiują na katowickiej ASP,najchętniej z
wydziału komunikacji wizualnej.Jeśli ktoś zechciałby sie podzielić swoimi
spostrzeżeniami(mam kilka pytań),byłabym baaaardzo wdzięczna
Pozdrawiam
Dlelka@interia.pl