Gość: Artur IP: *.access.nacamar.de 24.08.02, 15:29 starsi Emigranci pamietaja czasy - krecenia godzinami, aby uzyskac polączenie z Polską. A teraz?...he! Internet z jego mozliwosciami. super! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: trEnd Re: Vivat Internet !! IP: 213.78.125.* 24.08.02, 15:33 hip hip..kura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: Vivat Internet !! IP: *.access.nacamar.de 24.08.02, 15:37 Gość portalu: trEnd napisał(a): > hip hip..kura .......... ...albo skóra Odpowiedz Link Zgłoś