zuzanka77
09.02.06, 14:22
czesc wszystkim mamom!
jak pewnie ktos juz zauwazyl probowalam uzyskac inf.na temat naszych spotkan
piatkowych.dzieki za odpowiedz.jednak nie moge zrozumiec na jakiej podstawie
byly organizowane spotkania.czy Pani opiekujaca sie spotkaniami prowadzila je
w ramach dzialalnosci klubu czy z racji opieki nad jakas dziewczynka(z tego
wynika,ze spotkania byly dla nie a nie dla nas?)skoro do tej dziewczynki
przyjechali dziadkowie to juz nie trzeba sie nia opiekowc wiec nie ma spotkan?
nic nie rozumiem.prosze o oswiecenie mnie
p.s.
wiadomosci z trzeciej reki,wiec jesli sie myle to przepraszam
pozdrawiam