Dodaj do ulubionych

Kopenhadzka

IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 01.04.04, 11:40
Czy któraś z was ją stosowała? Jesli tak to czy po jej zakończeniu nie
miałyście efektu jojo?? i ile schudłyscie dzięki niej?? PoZdRo:)
Obserwuj wątek
    • mandi.ole Re: Kopenhadzka 02.04.04, 21:23
      stosowałam, efektu jojo nie było, schudłam 5 kg, ale to niewiele, moja znajoma
      11 zleciała. fajne, że przemiana materii sie zajefejnie uregulowała!! właśnie
      od jutra znów przechodzę na nią. może razem masz ochotkę?? odezwij się
      mandi.ole@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka