Gość: Truskawka IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 01.04.04, 11:40 Czy któraś z was ją stosowała? Jesli tak to czy po jej zakończeniu nie miałyście efektu jojo?? i ile schudłyscie dzięki niej?? PoZdRo:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mandi.ole Re: Kopenhadzka 02.04.04, 21:23 stosowałam, efektu jojo nie było, schudłam 5 kg, ale to niewiele, moja znajoma 11 zleciała. fajne, że przemiana materii sie zajefejnie uregulowała!! właśnie od jutra znów przechodzę na nią. może razem masz ochotkę?? odezwij się mandi.ole@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś