Gość: . IP: *.sosnet.pl 10.07.04, 19:58 co o tej herbatce sadzicie??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: !!! Re: KLIMUSZKO NOVA IP: 62.121.129.* 10.07.04, 20:47 "Przeczyszcza nie przerywając snu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: KLIMUSZKO NOVA IP: *.sosnet.pl 11.07.04, 09:21 yyy... w domu wszyscy zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
skoneczko KLIMUSZKO NOVA 17.07.04, 23:37 Nienawidze tej herbaty.Takiego syfu nigdy wczesniej nie pilam a troche już preszedł moj przelyk i zołądek.Mnie ona nie pomaga.wywoluje natomiast u mnie odruch wymiotny bo to jest tak obrzydliwe.Nie pic jej i zadnych innych płynów nie wczesniej niz na 15min przed lub na 2h po posiłku bo nie ma efektow. smacznego zycze.Fujjjjj.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Molcia Re: KLIMUSZKO NOVA IP: *.system / *.system-net.pl 27.07.04, 12:41 Najgorsze swiństwo,fuj!! wydałam pieniądze,nie schudłam ,a na dodatek przybrałam na wadze!!! odradzam Odpowiedz Link Zgłoś