Dodaj do ulubionych

KLIMUSZKO NOVA

IP: *.sosnet.pl 10.07.04, 19:58
co o tej herbatce sadzicie???
Obserwuj wątek
    • Gość: !!! Re: KLIMUSZKO NOVA IP: 62.121.129.* 10.07.04, 20:47
      "Przeczyszcza nie przerywając snu"
      • Gość: . Re: KLIMUSZKO NOVA IP: *.sosnet.pl 11.07.04, 09:21
        yyy... w domu wszyscy zdrowi?
        • skoneczko KLIMUSZKO NOVA 17.07.04, 23:37
          Nienawidze tej herbaty.Takiego syfu nigdy wczesniej nie pilam a troche już
          preszedł moj przelyk i zołądek.Mnie ona nie pomaga.wywoluje natomiast u mnie
          odruch wymiotny bo to jest tak obrzydliwe.Nie pic jej i zadnych innych płynów
          nie wczesniej niz na 15min przed lub na 2h po posiłku bo nie ma efektow.
          smacznego zycze.Fujjjjj....
          • Gość: Molcia Re: KLIMUSZKO NOVA IP: *.system / *.system-net.pl 27.07.04, 12:41
            Najgorsze swiństwo,fuj!! wydałam pieniądze,nie schudłam ,a na dodatek
            przybrałam na wadze!!! odradzam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka