Gość: eRKa
IP: 194.181.156.*
16 lat temu
Witam,
mam taki problem, że moje marynarki od garnituru śmierdzą potem pod pachami.
Sytuacja wygląda tak, że muszę pracować ubrany w garnitur (łącznie z marynarką) i często poza biurem czy autem, więc nie ma klimatyzacji. Przy 30 stopniach, choćbym używał najlepszych kosmetyków, nie uniknę potu. Marynarki czyszczę chemicznie i niestety po przyniesieniu z pralni, wszystkie zabrudzenia znikają, ale zostaje zapach potu, który strasznie przeszkadza.
Pytanie, jak się pozbyć tego zapachu? Czytałem o sposobach z mydłem, octem itd., ale czy to nie zniszczy marynarki? Przecież na garniturach zalecają pranie wyłącznie chemicznie, więc chyba woda, mydło ocet itd. odpada..
Z góry dziękuję za rady.
P.s. Nie piszcie, żebym używał lepszych kosmetyków, bo używam naprawdę dobrych, a poza tym, to nie rozwiąże problemu, stąd też moje pytanie, jak usunąć zapach, który już istnieje.