emi2005 16.01.06, 16:29 Panie doktorze,jeżeli w składzie zupki (słoiczek 130 g)nie ma oleju to ile powinnam dodać oliwy z oliwek.Zupka jest bezmięsna.Pozdrawiam Aneta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr-albrecht Re: zupki 16.01.06, 18:41 Wszystko zalęzy w jakim celu - jesli podniesienia kaloryczności to łyżeczkę do dwóch. Odpowiedz Link Zgłoś