16.01.06, 16:29
Panie doktorze,jeżeli w składzie zupki (słoiczek 130 g)nie ma oleju to ile
powinnam dodać oliwy z oliwek.Zupka jest bezmięsna.Pozdrawiam Aneta
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: zupki 16.01.06, 18:41
      Wszystko zalęzy w jakim celu - jesli podniesienia kaloryczności to łyżeczkę do
      dwóch.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka