Dodaj do ulubionych

Wiremia 1,6 x 10^5 ?????

10.06.10, 09:42
Czy ktoś miał podobny wynik tzn. 1,6 x 10^5 ? Czy to dużo czy mało -
wynik z czerwca 2009
Obserwuj wątek
    • lula007 Re: Wiremia 1,6 x 10^5 ????? Soki za zaśmiecanie 10.06.10, 10:03
      Przepraszam za zaśmiecanie FORUM, doczytałam właśnie, że ten wątek
      już był
      • krzyspp1 Re: Wiremia 1,6 x 10^5 ????? Soki za zaśmiecanie 10.06.10, 21:05
        osobiscie nie widze problemu. wiadomo dochodza nowi i maja prawo nie
        wiedziec, ze watek juz byl...
        odszukaj sobie "po autorze" moje posty. opisuje przypadek mojej
        zony. pozdrawiam
        • jan-w Netykieta 10.06.10, 22:12
          krzyspp1 napisał:

          > osobiscie nie widze problemu. wiadomo dochodza nowi i maja prawo nie
          > wiedziec, ze watek juz byl...

          Do tego właśnie służy wyszukiwarka, aby znaleźć wcześniejszy temat.
          To znacznie szybsza metoda uzyskania informacji niż oczekiwanie na odpowiedzi. Zwłaszcza że mało komu chce się pisać kolejny raz o tym samym.
          Punkt 2: forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka