lula007 10.06.10, 09:42 Czy ktoś miał podobny wynik tzn. 1,6 x 10^5 ? Czy to dużo czy mało - wynik z czerwca 2009 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lula007 Re: Wiremia 1,6 x 10^5 ????? Soki za zaśmiecanie 10.06.10, 10:03 Przepraszam za zaśmiecanie FORUM, doczytałam właśnie, że ten wątek już był Odpowiedz Link Zgłoś
krzyspp1 Re: Wiremia 1,6 x 10^5 ????? Soki za zaśmiecanie 10.06.10, 21:05 osobiscie nie widze problemu. wiadomo dochodza nowi i maja prawo nie wiedziec, ze watek juz byl... odszukaj sobie "po autorze" moje posty. opisuje przypadek mojej zony. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Netykieta 10.06.10, 22:12 krzyspp1 napisał: > osobiscie nie widze problemu. wiadomo dochodza nowi i maja prawo nie > wiedziec, ze watek juz byl... Do tego właśnie służy wyszukiwarka, aby znaleźć wcześniejszy temat. To znacznie szybsza metoda uzyskania informacji niż oczekiwanie na odpowiedzi. Zwłaszcza że mało komu chce się pisać kolejny raz o tym samym. Punkt 2: forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html Odpowiedz Link Zgłoś