13.03.06, 10:04
Chodze, slucham, patrze i widze, ze na calej zachodniej scianie nic godnego
sie nie dzieje. Wielka kulturalna mizeria. Nikogo nie uswiadczysz. Nic
nadzwyczajnego nie przeczytasz, wzroku nie przyciagnie ciekawa wystawa. Ten
rejon to bezkresna literacko-plasyczna pustynia. Na prawde nie ma tu nikogo
godnego uwagi?
Obserwuj wątek
    • nedfan Re: Mizeria 13.03.06, 17:53
      O, masz, następny malkontent...
      Ze swoim marudzeniem wcale nie jesteś oryginalny, przed Tobą było juz tu takich
      na pęczki.
      Wszystkich ich wysyłamy do "warsiawki", niech tam sobie zażywają kultury.
      Jakbyś otworzył trochę szerzej oczy, zawsze byś coś ciekawego dla siebie znalazł.
      Marudzić każdy potrafi!
    • Gość: andreas Re: Mizeria, ale z rodzynkami IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.06, 18:06
      polecam www.infoludek.pl i czytaj,
      a najlepiej weź takie darmową broszurke Echo!!
      Zdziwsz sie jak wiele ciekawych rzeczy w Szczecinie mimo wszystko sie dizieje!
      Jacy wspaniali artysci witaja w Szczecinie...
    • Gość: andreas na łapu capu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.06, 18:11
      dzis czyli w poniedziałek mamy wystep Robert Kasprzycki - w recitalu "Niebo do
      wynajęcia"...
      15 marca Fania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka