rudolfsinobrody
13.03.06, 10:04
Chodze, slucham, patrze i widze, ze na calej zachodniej scianie nic godnego
sie nie dzieje. Wielka kulturalna mizeria. Nikogo nie uswiadczysz. Nic
nadzwyczajnego nie przeczytasz, wzroku nie przyciagnie ciekawa wystawa. Ten
rejon to bezkresna literacko-plasyczna pustynia. Na prawde nie ma tu nikogo
godnego uwagi?