Dodaj do ulubionych

zwrot od firmy pegasus-cargo-express

IP: *.68.71.48.kutno71.tnp.pl 20.02.06, 17:02
Firma ta miala mi dostarczyc auto po wplaceniu 50% jednak gdy wplacilem owe
50% zazadala kolejnego 50% jednak odmowilem zaplaty wiedzac ze czyniac to
firma zwroci mi pierwsze 50% jednak nie odzywaja sie i nie wiem co robic:(?
Wyrazne napisali ze dostane 100% zwrot jesli odmowie kontynuacji przesylki.
Jest to firma angielska. In English - shipping company. NAzywa sie Pegasus
Cargo Express. Prosze o pomoc - w jaki sposob moge odzyskac pieniadze??
Obserwuj wątek
          • Gość: DemonXXX Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express IP: *.telpol.net.pl 20.06.06, 21:03
            Witam wszystich!

Cieszę się ogromnie, że znalazłem to forum, bo od dwóch dni zachodziłem w
            głowę, jak to tak prosto i tanio można sobie kupić fajne autko :)
            Chciałbym tylko dodać, że nawiązałem kontakty o niemal identycznej treści
            (przesyłka auta z anglii lub irlandii) gdzie usługi transportowe miały
            świadczyć firmy Practical Services (Southern) oraz Pegasus Cargo Ltd.
            Z pewnością sytuacja z tymi firmami byłaby wysoce analogiczna jak w
            pozostałych przypadkach, także i tych polecam się wystrzegać (poza własną
            stronką w necia, żadnych innych informacji)

Pozdrawiam
        • 137js Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express 22.03.06, 17:45
          Witam,
          jestem osobą, która tak jak Pan popełniła błąd korzystajac z
          pośrednictwa "firmy" Pegasus Cargo Express.
          Jestem w posiadaniu kompletnego dosier (korespondencja email ze sprzedającym,
          korespondencja email z firmą Pegasus Cargo Express, pokwitowanie transferu euro
          przez Wester Union na rzecz Pegasus Cargo Express)
          Strona www.pegasus-cargo-express.com jest niedostępna od 15.03.2006
          Na stronie whois.net można uzyskać info o serwerze strony www.pegasus-
          cargo-express.com
          Moja prośba do Pana jest następująca:
          o adres policji na jaki Pan zgłosił swoja sprawę,
          posłużyłby i w mojej sprawie...nie będzie to jedno, a dwa wystapienia przeciwko
          oszustom.
          Pozdrawiam,
          Jacek
          E-mail: 137@neostrada.pl

• 137js Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express 22.03.06, 20:36
      Mam ten sam problem...identyczna sprawa,
      myślę że przez Główna Pocztę...są książki telefoniczne UK i zgłosić sprawę na
      policję w UK, a konkludując Pegasus to OSZUŚCI...ich strona już się nie
      wyświetla (u mnie i u moich znajomych)
      Pozdrawiam
      137@neostrada.pl
    • Gość: Kaśka Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.06, 19:53
      Razem z mężem też chcieliśmy kupić tanie auto z portalu mobile.de i też
      oferowano nam firmę spedycyjną Pegasus. Byliśmy jednak podejrzliwi i nie
      zgodziliśmy się na wpłacenie pieniędzy bez oglądania auta. Sprzedający się
      więcej nie odezwał. Próbowaliśmy później jeszcze kilku ogłoszeń z portalu
      mobile.de i scenariusz był zawsze taki sam, znany zresztą. Zawsze przewijała
      się też Anglia lub Irlandia.
      Muszę jednak dodać, że na samym portalu mobile.de były ostrzeżenia dotyczące
      właśnie oszustów wykorzystujących den skąd inąd całkiem dobry i sprawny portal
      do swoich matactw.

Współczuję Tobie z powodu utopionej kasy, ale Człowieku myśl trochę nad tym co
      robisz. Nawet 2000 Euro to nie są małe pieniądze i trzeba uważać, żeby nie dać
      się nabrać oszustom. A ta transakcja na milę śmierdziała oszustwem.

Spróbuj tak jak inni zgłosić na policję. W końcu mogą ścigać oszustow
      międzynarodowo.
      Powodzenia
      Kaśka
    • Gość: Kuba Uwaga!!! Nowy adres Pegasus: www.pegasus-cargo-tra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.06, 20:37
      W kilku słowach:miałem "okazję" kupić Audi A4S-line od typa który posluguje się
      nazwiskiem Mark Randle...Stara śpiewka:gość w Irlandii, samochod ma kierownicę
      po innej stronie. Depozyt mam wpłacić w/w firmie. Wyjaśnię jak to działa:
      sprawdziłęm firmę na wykazie firm transportowych i takowa nie istnieje! Poza tym
      gość mota o tym, że pieniądze bezpiecznie oczekują do momentu aż kupiec
      samochodu wyda aprobatę "zweryfikowanemu agentowi" który prowadzi przesyłkę.
      Jeśli macie chwilę cierpliwości to na międzynarodowych forach też znajdziecie
      ludzi, którzy mieli już do czynienia z Pegasus Cargo LtdPrzestrzegam też przed
      wieloma stronami na których znajdziecie oferty samochodów,których właściciele
      żyją w innym kraju niż samochód jest zarejestrowany. Już mi oferowano BMW M3 z
      2004 za 15 000 euro, Audi A4 cabrio 2004 - 11999 euro, Audi TT 225kM '99 jedyne
      4500 euro!!! Te samochody nie dotrą do kupującego!!!.Życzę chlodnego podejścia
      do sprawy, bo furki lśnią i kuszą, ale tylko na zdjęciach!!!
      • Gość: Tom Re: Uwaga!!! Nowy adres Pegasus: www.pegasus-carg IP: *.isp.t-mobile.cz 23.08.06, 00:51
        Thank a lot for your information. I am from Czech Republic and I little bit
        know Polish language.
        I read your informations and I am very happy that caoution me against this
        company. I like to buy a car - Golf 1,9 TDI GTI, 150 PS, Tuning, audio
        system ......for 6000 EUR. Seller reccomend me this company and I agree, but
        many thing was suspicious - so I was looking for some info abot the shippment
        company and I found (throught google.com) this discusion.
        Thanks a lot for your informations.My money are saved by this web.
        Tom
        • Gość: Kuba Re: Uwaga!!! Nowy adres Pegasus: www.pegasus-carg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 17:24
          Hello Tom,
          I'm happy you and the money is safe.Never trust people who tempt you with great
          offers.They will rip you off anyway.Be extra careful about buying a car.Check
          seller's ID and make sure if he's a private seller the address where the
          transaction takes place is the sam as the address in his/her ID.Never trust them
          if they try to show you only photos and offer to send you certificates.They are
          false.By all means, tell all the Czech people about it. Best regards to you and
          the Czech Republic!!!
          Kuba
            • Gość: A Beben Re: Uwaga!!! Nowy adres Pegasus: www.pegasus-carg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 14:31
              Jestem a trakcje negocjacji kupna RAV4 od gości Samuel odrigez scenariusz
              podobny, kierownica z lewej strony problemy z rejestracja w Urlandii i autko
              chce wypchna spowrotem do Europy.Nadal jest zarejestrowane w Niemczech ,
              zarządałem kopii dowodu rejestracyjnego oraz przeglądu od Dealera Toyoty w
              Dublinie narazie im dech zaparło i nic nie odpisują, zaproponowałem też
              transakcje cała po transporcie auta do Polski, tez milczą.Zapytałem kto bedzie
              dalej transportował do auto w Polsce z portu do mojej miejscowości czy maja
              zamiar wpłynąć do centrum Polski no oczywiście też bez odpowiedzi. Cena teg auta
              średni około 12000 euro a oni chcą 8000 euro. No oczywiście znalazłem to auto na
              mobile. mój namir e-mail beben4@interia.pl. Napisze jak zakoncze ala transakcje
              z nimi. Pozdrawiam i przestrzegam, Pegasus już występuje jako PEGASUA CARGO
              EXPRESS. Nara wszystkim
              Andrzej z Łasku
              • Gość: A.Beben Re: Uwaga!!! Nowy adres Pegasus: www.pegasus-carg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 20:55
                Ponownie ja ten gość Samuel Rodriguez odpisał mi dzisiaj, że musi zakończyć
                transakcje ze mna bo ma kupca który tyle nie wymaga. zaproponowałem mu zmiane
                przewożnika (Shipping) zobacze co mi odpiszę bo sprawdzałem na necie jest kilka
                poważnych firm które to robią z pełnym statusem.Może ktos z Was ma kogoś w
                Dublini, bo ten mój sprzedawca podał mi niby swój adres domowy.Chciałbym z
                ciekawości sprawdzić czy taki adres wogóle istnieje istnieje. Pozdrawiam
                wszystkich
                Andrzej moje GG 9515214, Skype andrzejbeben
    • Gość: Bartek Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express IP: *.aster.pl 25.09.06, 22:23
      Jakie szczęście że tu trafiłem! Człowiek jest jednak łatwowierny...
      Pojawił sie nowy kierunek: Grecja i tajemniczy pan Peter Sanker, z e-mailem na
      yahoo.de. Celowałem w omegę z 2003 za 6800 € podczas gdy inne zaczynały się
      około 10000 €. Dodatkowo tajemniczy pan pokrywał koszty spedycji samochodu i
      dawał 10 dniową rękojmię na auto; w razie jakichkolwiek wątpliwości gwarantował
      możliwość odesłania go również na jego koszt (?!?!?!). Nie panie Peter Sanker,
      takie żeczy to tylko w erze...
    • Gość: Michał Re: zwrot od firmy pegasus-cargo-express IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 00:09
      Moge śmiało powiedzieć, ze uratowaliście mi tyłek. Chętnie pomoge w dojechaniu
      tych gnoji. Chętnie pisze się też na wyjazd do Irlandii i przyczajke na tych
      s*ku..eli. Mam nawet pomysł. Moja przyjaciółka Rebbeca czeka właśnie aż jutro
      wyśle jej 50% z 6000tyś EUR. A ja na jej skrzynce chętnie jej wyśle nadajnik
      GPS. Piękny haczyk dla policji. Odbiera list a wtedy rymps pymps i gnój
      dojechany. Bo najprawdopodobniej podaje adres na skrzynke pocztową a nie
      domowy. Więc tak łatwiej jest to namierzyć. Dla osób prowadzących sprawę z
      Policją, chętnie dołącze się i udostępnie materiały które mi nadesłali z
      Pegasus Cargo LTD. Jeszcze raz dzięki dla autora, choć i też moja dociekliwość
      mnie uratowała bo jeśli nie znalazł bym tej firmy w rejstrze nie wysłał bym ani
      centa :) Dziękuje i pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka