sagita_74
18.02.05, 10:01
Mam dziś gości na obiedzie po pracy, postanowiłam przygotować wymieniony ze
szpinakiem. No i teraz tak, tam na opakowaniu stoi, że trzeba obgotować 6
min, potem nadziewać. W żaden sposób nie zdążę tą metodą na 18-tą. Czy moge
nadziać surowy? Ważne - chodzi o firmę Agnesi (albo coś takiego...), makaron
w 100% z semoliny. Robiłąm zawsze Barillę i było ok, z tym to nie wiem. No
ryzykować czy kupić po pracy pędem inny? Nie mogę sobie pozwolić na niewypał.
Proszę...sprawa pilna dość.
S.