Dodaj do ulubionych

Podróż do Łucka

20.04.07, 22:36
Mam zamiar wybrać się do Łucka, jadę sama do znajomych i mam jednak trochę
obaw co do podróży, będę jechać z Lublina a słyszałam, że nie za ciekawe
towarzystwo jeździ autokarami, jacyś handlarze i podejrzane typki, nie wiem.
Mam trochę obaw co do podróży i potem przemieszczaniu się po mieście. Czy
przesadzam? :)
Obserwuj wątek
    • dasiek11 Re: Podróż do Łucka 21.04.07, 00:13
      Nieee,nie martw sie towarzystwem w autokarze;)Najwyzej zobaczysz ile fajek
      mozna upchnac w takim niepozornym aucie,i jak wyglada klasyczne dawanie w lape
      moze tez:)W Lucku co prawda nie bylem ale poznalem bardzo sympatycznych ludzi
      stamtad,mam nadzieje ze jest takich wiecej i milo spedzisz czas:)
    • jano0244 Re: Podróż do Łucka 23.04.07, 12:06
      W zeszłym roku byłem w Łucku samochodem. W tym mamy zamiar jechać autobusem
      kursowym z Warszawy. Co do Łucka podczas tygodniowego pobytu (z żoną i dziećmi)
      nawet przez moment nie czułem się zagrożony. Nawet wręcz przeciwnie. Może z
      wyjątkiem przechodzienia przez jezdnię. Przejść oznaczonych jest niewiele i
      najlepiej nauczyć się tej niezbyt dla nas Polaków zrozumiałej techniki
      przemieszczania między samochodami od tubylców. Na moje pytania do naszego
      gospodarza : "Ilu pieszych ginie u Was na przejsciach?", padła odpowiedź :
      NIEWIELU!
      • Gość: aga Re: Podróż do Łucka IP: *.plock.mm.pl 24.04.07, 17:08
        w łucku byłam kilka razy, to byly dluzsze wizyty i ani razu nie czulam sie
        bardziej zagrozona niz u nas. To bardzo fajne miasto, sympatyczni ludzie. Jezeli
        chodzi o jazde autobusem to spokojnie, ludzie tam jezdza rozni, ale nie ma co
        sie bac. zazwyczaj sa zyczliwi dla ludzi ktorzy jada pierwszy raz:) zycze
        udanego pobytu:)
      • Gość: aga Re: Podróż do Łucka IP: *.plock.mm.pl 28.05.07, 22:55
        tak, byłam w łucku kilka razy i bardzo mile wspominam,i mam nadzieje, że jeszcze
        kiedyś odwiedzę to miasto, mnie zachwyciło centrum i cała Prospekt Woli , fajna
        uliczka:):) co do tego baru to nie byłam, ale następnym razem jak będę to
        zajrzę . Pozdrawiam cieplutko:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka