Dodaj do ulubionych

Samobójstwo męża

17.09.21, 19:17
Mój mąż po powrocie z wakacji, na ktorych byliśmy z 7 miesięczną córeczką, pojechał do pracy i juz nie wrocil, poniewaz odebrał sobie życie.
Nie zostawił żadnej kartki- tak przynajmniej twierdzi jego rodzina- bo zrobił to u nich w gospodarstwie.
Zostawił mnie i naszą córeczkę zupełnie same...
Poki co zostało milion pytan bez odpowiedzi i rodzina mojego meza ktora oskarza mnie o wszystko.
Ja nie oskarzam nikogo bo wiem ze moja maz byl doroslym czlowiekiem i sam podjal taka decyzje...
chciałabym jedynei wiedziec dlaczego to zrobil w momencie kiedy wszytsko bylo juz tak jak chcial... mielsimy sie przeprowadzac do jego rodzinnego domu, czyli do miejsca gdzie to zrobil, nei mielismy zadnych dlugow, mielismy zdrowe dziecko, a jednak cos bylo nei tak czego nie zauwazylam.......
Powiedzcie mi jak sobie z tym wszytskim poradzić; czy po czasie bedzie lepiej?
Obserwuj wątek
    • maria2020 Re: Samobójstwo męża 15.10.21, 15:21
      Mòj syn też odszedł w taki sposòb - 4 lata temu. Też zostalo wiele pytań bez odpowiedzi- dlaczego? Czy mozna bylo temu jakos zapobiec? Powiem z perspektywy tych 4 lat- wcale nie jest łatwo- I myślę ze nigdy nie bedzie. Po prostu nauczysz sie żyć w inny sposob, nauczysz sie funkcjonowac mimo bòlu, ktory został.
    • majab90 Re: Samobójstwo męża 30.11.21, 19:22
      Bardzo mi przykro :(

Z czasem będzie mniej bolało. Na razie daj sobie czas na żałobę. Przebywaj z bliskimi. Masz dla kogo żyć!

--
      www.malowaniewwarszawa.pl/
    • spikens Re: Samobójstwo męża 31.12.21, 16:02
      Mój Partner popełnił samobójstwo 1 września. Trzy dni wcześniej wróciliśmy ze wspólnych wakacji. Byliśmy ze sobą 5 trudnych lat, chorował na depresję. Ale nigdy bym nie przypuszczała, że podejmie taką decyzję. Nie wiem, jak dalej żyć. Brakuje mi Go strasznie.
    • bezpowrotnie Re: Samobójstwo męża 12.01.22, 22:57
      Brat zranionej dziewczyny. Był to szwagier- przyjaciel rodziny, jak brat jak syn. Mąż -ojciec mojego chrześniaka 2 latka.

Bez problemów zawsze uśmiechnięty. Stało się to 10-01-2022 popełnił samobójstwo Jest to tragedia i ból nie do opisania. I tylko osoba- rodzina która to przeżyła jest wstanie poczuć co czują bliscy.

Chce jakoś pomóc mojej siostrze bo widzę że szuka rozmów z osobami które to przeżyły. Czy to dobry pomysł?? Nie wiem .
      Może jest ktoś kto pomoże rozmowa wsparciem. Bardzo bym prosił. O kontakt kaammykckk@gmail.com
    • ja3365 Re: Samobójstwo męża 14.01.22, 18:00
      Łączę się z Tobą w tym niewypowiedzianym bólu. Dla nas Osieroconych, zaprojektowałam portal www.foreveralive.pl - gdzie po zarejestrowaniu się na stronie można dodawać posty, wspomnienia, podzielić się radą z innymi, przeżywającymi równie potworne chwile. By żyć z nadzieją, że jeszcze jest po co...
      • malwa200 Re: Samobójstwo męża 06.03.22, 20:30
        ja sie zarejestrowałam na tym portalu i nie mogę tam znaleźć żadnych wpisów
    • zostalomniepol Re: Samobójstwo męża 11.05.22, 23:28
      Jak słusznie zauważyłaś, Twój mąż sam podjął tę decyzję. Próbowałbym nie traktować tego tak, jakby to Was chciał skrzywdzić. Może po prostu sobie nie radził.

Wiele osób (które nie mają pojęcia o czym mówią) traktuje samobójstwo jako akt tchórzostwa. Ja tymczasem myślę, że jest to akt sprzeciwienia się Bogu - w wyniku złości (skierowanej do siebie), bezradności, bólu spowodowanego depresją, pechem, życiowymi obciążeniami czy traumami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka