Dodaj do ulubionych

WILYM PRZEGRALES ,

19.11.04, 23:09
Nie obwiniaj innych bo od ca. dwoch lat wiesz , ze ja wiem kim jestes , wiec
prosze nie obwiniaj LABANDA ! to jest prymitywne, albo ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Braid Re: WILYM PRZEGRALES , IP: *.net-htp.de 19.11.04, 23:17

      Jest taki film M. Pythona "Swiety Graal" a w nim watek o czarnym rycerzu
      broniacym przejscia przez polane. Ballest jest dokladnie tak samo "niepokonany"
      jak ten rycerz , a i w gebie tak samo mocny ;-))))))
      Wiecie jak sie to skonczylo? albo?

      B.
      • hans111 Re: 19.11.04, 23:22
        człowieku, dokładnie TA SCENA przyszła mi na myśl wczoraj wieczorem, jak byłem
        tu na Forum (...aaa więc tchórzysz??? - a rycerz już bez rąki i nóg) doskonałe!!!
        • Gość: Braid Re: IP: *.net-htp.de 19.11.04, 23:33

          Hehe , dokladnie ,
          mi tez to przyszlo do glowy juz wczoraj .
          Ten film jest "boski"

          Jest jeszcze jedna scena tego filmu kojarzaca mi sie z tym forum,
          mianowicie -sytuacja kiedy krol tlumaczy 2 rycerzom (wartownikom) ze maja
          pilnowac ksiecia zeby nie wychodzil z komnaty.
          Mniej wiecej podobnie jak tym straznikom mozna tlumaczyc labandowi o co chodzi z
          tym moderowaniem na forum
        • ballest Ballest jest niepokonany 19.11.04, 23:33
          Jak nie wiecie , czekam na nastepnych ! moze Slezan, z tym moge miec problemy,
          bo CWANIAK , ale ja nie mam nic do stracenia, zreszta podziwiam go, nie jest
          taki glupi jak inni :-)
      • arnold_7 Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:37
        Gość portalu: Braid napisał(a):

        > Jest taki film M. Pythona "Swiety Graal" a w nim watek o czarnym rycerzu
        > broniacym przejscia przez polane. Ballest jest dokladnie tak
        samo "niepokonany"
        >
        > jak ten rycerz , a i w gebie tak samo mocny ;-))))))
        > Wiecie jak sie to skonczylo? albo?



        He he ! No jasne ! Bezręki i beznogi czarny rycerz wypowiada na końcu "No
        dobra, więc mamy remis" he he !


        Arni z Katowic
        • bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:39
          O! podróba Carrramby wycięta, to teraz podrabiamy Arnolda?
          • ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:49
            Bartoszcze przygotuj sie do ODLOTU , zawdzeieczasz nie mnie, tylko Wilymowi,
            fajne co !!:-)
            Taka prawda !!
            • wilym Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:52
              Bartoszcze, na Twoim miejscu juz bym zaczal pakowac walizki i wyjezdzal, np. do
              jakiegos Urugwaju albo Ugandy :-)))
              • bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:54
                Ni ma sprawy, tam jest ciepło.
                Ballest! wypisać mi ten czek, ale gibko!
                Milion ojro wystarczy!
              • stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:54
                wilym napisał:

                > Bartoszcze, na Twoim miejscu juz bym zaczal pakowac walizki i wyjezdzal, np. do
                >
                > jakiegos Urugwaju albo Ugandy :-)))

                No i zmienic twarz w międzylądowaniach ;-)
                • wilym Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:55
                  A ja sie zastanawiam czy nasz forumowy Jas Fasola zdaje sobie sprawe z tego,
                  jak bardo stal si smieszny ;-)
                  • stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:58
                    wilym napisał:

                    > A ja sie zastanawiam czy nasz forumowy Jas Fasola zdaje sobie sprawe z tego,
                    > jak bardo stal si smieszny ;-)

                    A mi go trochę żal, próbowałem nawet pogadać, ale nic z tego – totalnie się pogubił.
                    • bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:59
                      I pomyśleć, ile ja razy go broniłem przed nazywaniem go faszystą, albo gorzej..
                      • stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:05
                        bartoszcze napisał(a):

                        > I pomyśleć, ile ja razy go broniłem przed nazywaniem go faszystą, albo gorzej..
                        >

                        Pamiętam. Kiedyś też pisał całkiem normalnie, można się było ciekawych rzeczy
                        dowiedzieć, a teraz? Szkoda chopa.
                  • Gość: Braid Re: WILYM PRZEGRALES , IP: *.net-htp.de 20.11.04, 00:13

                    Ballest siedzi przed kompem w przyciasnym "kampfanzugu" po ojcu.
                    I wraz ze swoim frontowym kamaradem wehrwolfem (ktory jest mu milszy niz Meg)
                    nuca sobie "Die Wache am Rhein"

                    Uwazaj ballest zeby ci sie spadochron nie otwozyl!


                    wehrwolf napisal:
                    Hei Ballest!! mir gefallen wider graben kämpfe mit Polacken!
                    Das entspannt mich total und bin ich gute laune!!

                    hei ballest !! podobaja mi sie walki frontowe " mit Polacken" !
                    To mnie tak rozluznia , i przyprawia o dobre samopoczucie.

                    Hmmm choc doslownie napisal " jestem dobre samopoczucie"
                    hehe zawily ten slaski - niemiecki

                    ballest napisala:

                    Gruss Wehrwolf, inzwischen bist Du mir VIEL lieber als MEG ! und das soll WAS
                    bedeuten !
                    So ändern sich die Zeiten, wer hättte das gedacht?
            • hans111 Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:55
              a tak z ciekawości - co zamierzasz zrobić? Uchyl rąbka tajemnicy!

              ballest napisała:

              > Bartoszcze przygotuj sie do ODLOTU , zawdzeieczasz nie mnie, tylko Wilymowi,
              > fajne co !!:-)
              > Taka prawda !!
              • ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:12
                Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec nie
                wygrales i TEZ NIE WYGRASZ !
                • stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:14
                  ballest napisała:

                  > Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec nie
                  > wygrales i TEZ NIE WYGRASZ !

                  Wiesz Ballest, miałem się nie odzywać, ale napisz co on ma niby wygrać? Bo
                  jedynym przegranym na tym forum to niestety jesteś TY!
                • arnold_7 Ballest ! Zmień pieluchę ... 20.11.04, 00:21
                  ballest napisała:

                  > Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec
                  nie
                  > wygrales i TEZ NIE WYGRASZ !


                  Ballest ! Idź do klopa i zmień pieluchę ... bo już smierdzi, a jak sam nie
                  możesz to zadzwoń po pomoc z serwisu pielęgnującego ... chyba coś takiego w
                  rajchu macie ?


                  Arni z Katowic
            • hans111 Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:01
              no powiedz, powiedz, nie kryguj się... wiemy jak wielka jest twa siła...
              • ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:43
                Moze nie wiecie , ale na koncu zobaczyma , kto przegral?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka