ballest 19.11.04, 23:09 Nie obwiniaj innych bo od ca. dwoch lat wiesz , ze ja wiem kim jestes , wiec prosze nie obwiniaj LABANDA ! to jest prymitywne, albo ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Braid Re: WILYM PRZEGRALES , IP: *.net-htp.de 19.11.04, 23:17 Jest taki film M. Pythona "Swiety Graal" a w nim watek o czarnym rycerzu broniacym przejscia przez polane. Ballest jest dokladnie tak samo "niepokonany" jak ten rycerz , a i w gebie tak samo mocny ;-)))))) Wiecie jak sie to skonczylo? albo? B. Odpowiedz Link Zgłoś
hans111 Re: 19.11.04, 23:22 człowieku, dokładnie TA SCENA przyszła mi na myśl wczoraj wieczorem, jak byłem tu na Forum (...aaa więc tchórzysz??? - a rycerz już bez rąki i nóg) doskonałe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Braid Re: IP: *.net-htp.de 19.11.04, 23:33 Hehe , dokladnie , mi tez to przyszlo do glowy juz wczoraj . Ten film jest "boski" Jest jeszcze jedna scena tego filmu kojarzaca mi sie z tym forum, mianowicie -sytuacja kiedy krol tlumaczy 2 rycerzom (wartownikom) ze maja pilnowac ksiecia zeby nie wychodzil z komnaty. Mniej wiecej podobnie jak tym straznikom mozna tlumaczyc labandowi o co chodzi z tym moderowaniem na forum Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Ballest jest niepokonany 19.11.04, 23:33 Jak nie wiecie , czekam na nastepnych ! moze Slezan, z tym moge miec problemy, bo CWANIAK , ale ja nie mam nic do stracenia, zreszta podziwiam go, nie jest taki glupi jak inni :-) Odpowiedz Link Zgłoś
arnold_7 Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:37 Gość portalu: Braid napisał(a): > Jest taki film M. Pythona "Swiety Graal" a w nim watek o czarnym rycerzu > broniacym przejscia przez polane. Ballest jest dokladnie tak samo "niepokonany" > > jak ten rycerz , a i w gebie tak samo mocny ;-)))))) > Wiecie jak sie to skonczylo? albo? He he ! No jasne ! Bezręki i beznogi czarny rycerz wypowiada na końcu "No dobra, więc mamy remis" he he ! Arni z Katowic Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:39 O! podróba Carrramby wycięta, to teraz podrabiamy Arnolda? Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:49 Bartoszcze przygotuj sie do ODLOTU , zawdzeieczasz nie mnie, tylko Wilymowi, fajne co !!:-) Taka prawda !! Odpowiedz Link Zgłoś
wilym Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:52 Bartoszcze, na Twoim miejscu juz bym zaczal pakowac walizki i wyjezdzal, np. do jakiegos Urugwaju albo Ugandy :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:54 Ni ma sprawy, tam jest ciepło. Ballest! wypisać mi ten czek, ale gibko! Milion ojro wystarczy! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:54 wilym napisał: > Bartoszcze, na Twoim miejscu juz bym zaczal pakowac walizki i wyjezdzal, np. do > > jakiegos Urugwaju albo Ugandy :-))) No i zmienic twarz w międzylądowaniach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wilym Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:55 A ja sie zastanawiam czy nasz forumowy Jas Fasola zdaje sobie sprawe z tego, jak bardo stal si smieszny ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:58 wilym napisał: > A ja sie zastanawiam czy nasz forumowy Jas Fasola zdaje sobie sprawe z tego, > jak bardo stal si smieszny ;-) A mi go trochę żal, próbowałem nawet pogadać, ale nic z tego – totalnie się pogubił. Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszcze Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:59 I pomyśleć, ile ja razy go broniłem przed nazywaniem go faszystą, albo gorzej.. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:05 bartoszcze napisał(a): > I pomyśleć, ile ja razy go broniłem przed nazywaniem go faszystą, albo gorzej.. > Pamiętam. Kiedyś też pisał całkiem normalnie, można się było ciekawych rzeczy dowiedzieć, a teraz? Szkoda chopa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Braid Re: WILYM PRZEGRALES , IP: *.net-htp.de 20.11.04, 00:13 Ballest siedzi przed kompem w przyciasnym "kampfanzugu" po ojcu. I wraz ze swoim frontowym kamaradem wehrwolfem (ktory jest mu milszy niz Meg) nuca sobie "Die Wache am Rhein" Uwazaj ballest zeby ci sie spadochron nie otwozyl! wehrwolf napisal: Hei Ballest!! mir gefallen wider graben kämpfe mit Polacken! Das entspannt mich total und bin ich gute laune!! hei ballest !! podobaja mi sie walki frontowe " mit Polacken" ! To mnie tak rozluznia , i przyprawia o dobre samopoczucie. Hmmm choc doslownie napisal " jestem dobre samopoczucie" hehe zawily ten slaski - niemiecki ballest napisala: Gruss Wehrwolf, inzwischen bist Du mir VIEL lieber als MEG ! und das soll WAS bedeuten ! So ändern sich die Zeiten, wer hättte das gedacht? Odpowiedz Link Zgłoś
hans111 Re: WILYM PRZEGRALES , 19.11.04, 23:55 a tak z ciekawości - co zamierzasz zrobić? Uchyl rąbka tajemnicy! ballest napisała: > Bartoszcze przygotuj sie do ODLOTU , zawdzeieczasz nie mnie, tylko Wilymowi, > fajne co !!:-) > Taka prawda !! Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:12 Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec nie wygrales i TEZ NIE WYGRASZ ! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_ems Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:14 ballest napisała: > Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec nie > wygrales i TEZ NIE WYGRASZ ! Wiesz Ballest, miałem się nie odzywać, ale napisz co on ma niby wygrać? Bo jedynym przegranym na tym forum to niestety jesteś TY! Odpowiedz Link Zgłoś
arnold_7 Ballest ! Zmień pieluchę ... 20.11.04, 00:21 ballest napisała: > Hans zobaczymy kto ZWYCIEZYL, Jeszcze Gliwice jest wolne od Cenzury , wiec nie > wygrales i TEZ NIE WYGRASZ ! Ballest ! Idź do klopa i zmień pieluchę ... bo już smierdzi, a jak sam nie możesz to zadzwoń po pomoc z serwisu pielęgnującego ... chyba coś takiego w rajchu macie ? Arni z Katowic Odpowiedz Link Zgłoś
hans111 Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:01 no powiedz, powiedz, nie kryguj się... wiemy jak wielka jest twa siła... Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: WILYM PRZEGRALES , 20.11.04, 00:43 Moze nie wiecie , ale na koncu zobaczyma , kto przegral? Odpowiedz Link Zgłoś