Dodaj do ulubionych

a nóż się komuś przyda: na podwyższoną prl

30.06.06, 11:54
natknęłam się na takie zalecenie lekarskie dotyczące pierwszego etapu
leczenia hipeprolaktynemii, przed ewentulanym podjęciem decyzji o
zastosowaniu hormonków. Sama łykam Mg i B6 - skoro działają uspokajająco to
mogą zmiejszając poziom stresu obniżać też prolaktynę.

- od początku cyklu do końca fazy temperatur niższych: magnez (3 razy
dziennie po 1 tabl.), witamina A+E (2 razy dziennie po 1 tabl.)
- od początku fazy temperatur wyższych do końca cyklu: magnez (3 razy
dziennie po 2 tabl.), witamina B6 (3 razy dziennie po 1 tabl.), witamina C
0,2 mg (2 razy dziennie po 1 tabletce)
- dodatkowo można przyjmować Castagnus lub Perionorm

lek homeopatyczny na hiperprolaktynemię: Lac caninum 9 CH jeden raz dziennie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka