Dodaj do ulubionych

Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotka?

15.12.07, 16:09
witam, pisze po raz pierwszy chociaz zagladam od dawna
jestem na sluzbie u Grucha
br0mba.multiply.com/photos/album/8/Gruszek
i mam maly problem
moja siostra jest do czwartku w Muszynie w sanatorium, i tam dzisiaj pani
przyniosla jej malego kotka sliczny czarno bialy maluszek moze ma ze trzy
miesiace, troche pokiereszowany (spia pod samochodami, bo tam cieplo od
silnika i chyba ktos go potracil), wlasnie wybiera sie z nim do weta, ale
kotek chodzi je i nawet sie bawi
w czwartek wraca do domu i nie ma co z nim zrobic, zabrac go nie moze bo do
autobusu jej pewnie nie wpuszcza z kotem, no i nie wie jak maluch wytrzymalby
taka dluga podroz
moze jest ktos chetny do przygarniecia malenstwa wlasnie z tej okolicy?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • annb Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 15.12.07, 19:00
      brombo kochana
      w tamtych okolicach kot to rzecz
      spele kociaki sie topi
      wydaje mi sie ze dla kota lepiej by bylo aby siostra go zabrala
      i w bardziej cywilizowanym miejscu szukala mu domu
      • br0mba Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 16.12.07, 00:20
        problem sie rozwiazal smile
        byla z kotkiem u weta, ma wywychnieta lapke przednia (widocznie ja wyrwała spod
        koła), lekarz powiedzial ze u tak malego kotka to sie samo nastawi, poogladal,
        dal zastrzyk przeciwbolowy i przeciwzapalny
        stwierdzil ze ogolnie jest w bardzo dobrym stanie
        Kicia teraz spi w cieplym u mojej siostry w pokoju smile
        jak jej nikt tam nie przygarnie (namawia jedna panią) to przywiezie ja do domu
        (nie wiem jak to zrobi w autobusie ale powiedziala ze zrobi smile i wtedy
        przygarnie ja moja druga siostra (wyslalam jej tylko zdjecie Małej i wystarczylo
        smile))
        tak ze kamien spadl mi z serca smile
        • annb Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 16.12.07, 00:59
          cieszę się bardzo
          a co do autobusu to niech wiezie ja na kolanach na zlozonym reczniku
          i niech sie zaopatrzy w jednoazowe podklady z apteki-na wypadek
          gdyby....
          • misia007 Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 16.12.07, 10:15
            tez sie cieszę.Na droge to moze kicie w jakis kartonik wsadzic i poprosic weta
            o cos coby ja przymuliło.
            • br0mba Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 11:34
              pojedzie w torbie wyscielonej recznikiem, na kolanach u mojej siostry
              a tu Wam pkaze zdjecia Małej, niestety na razie tylko z komorki wiec jakosc slaba
              juz nie moge sie doczekac jak przyjedzie smile))

              www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5b488b11de76fdb.html
              www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84d7078673e2941.html
              • br0mba Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 11:35
                jeszcze raz link Maleństwa smile
                www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5b488b11de76fdb.html
                www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e84d7078673e2941.html
                • misia007 Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 11:53
                  ha, ha, ha miniatura mojej Miki.Cudeńko.
                  • annb Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 11:58
                    fajna krowka smile
                    • aniesa Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 16:19
                      sliczny kotek!!! Napi jak byl maly wygladal identyczniesmile))
                      • biljana Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 18:15
                        Br0mbo, Gruch jest po prostu bosssskismile
                        zwlaszcza w formie Gruchy z fosforyzujacymi oczyskamismile
                        wymiziaj go ode mniesmile
                        • br0mba Re: Muszyna i okolice - moze ktos przygarnie kotk 19.12.07, 21:00
                          Biljana, wiem smile))
                          to jest przekochany kot, przytulak ogromny, gdyby mogł to caly czas by mi
                          siedzial na kolanach smile)
                          taka przylepka smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka