IP: *.chello.pl 04.08.09, 23:18
Za kilka dni jedziemy do Szklarskiej Poręby. Stamtąd chcemy sie udac
do Liberca. Pierwszy raz będziemy w tym mieście , chętnie
skorzystamy z każdej rady , podpowiedzi jak najprościej dojechac do
centrum , gdzie najlepiej zostawić samochód?
Obserwuj wątek
    • rickky Re: Liberec 05.08.09, 21:25
      Gość portalu: dg napisał(a):

      > Za kilka dni jedziemy do Szklarskiej Poręby. Stamtąd chcemy sie udac
      > do Liberca. Pierwszy raz będziemy w tym mieście , chętnie
      > skorzystamy z każdej rady , podpowiedzi jak najprościej dojechac do
      > centrum , gdzie najlepiej zostawić samochód?

      Byliśmy w Libercu 2 razy, zawsze z 1 dniową wizyta.
      Pierwszy raz było to w roku 2000 i za wiele nie pamietam.
      Drugi raz byliśmy w 2006, w drodze do Karlowych Warów. Całe okolice centrum były wtedy w totalnej przebudowie. Znaleźliśmy jakiś mały gruntowy parking całkiem niedaleko starego miasta i ratusza (dosłownie kilka kroków pod górkę) i zwiedziliśmy tylko stare miasto. Akurat tego dnia lało okrutnie i nie była to przyjemna wizyta ..
      Ale ogólnie miasto fajne, parking można znaleźć bez problemu.
      Ze zwiedzania, to na pewno warto zajśc do ogrodu zoologicznego.
      A co do dojazdu, to zawsze ze Szklarskiej Poręby jechaliśmy do Świeradowa i stamtąd, przejściem granicznym w Czerniawie.
      pl.wikipedia.org/wiki/Przej%C5%9Bcie_graniczne_Czerniawa-Zdr%C3%B3j-Nov%C3%A9_M%C4%9Bsto_pod_Smrkem
      • Gość: Muflon Krzysiek Re: Liberec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.09, 22:08
        Bliżej jest przez Jakuszyce, Tanvald i Jablonec n. Nisou.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka