Gość: dg
IP: *.chello.pl
04.08.09, 23:18
Za kilka dni jedziemy do Szklarskiej Poręby. Stamtąd chcemy sie udac
do Liberca. Pierwszy raz będziemy w tym mieście , chętnie
skorzystamy z każdej rady , podpowiedzi jak najprościej dojechac do
centrum , gdzie najlepiej zostawić samochód?