sloggi 01.01.05, 18:24 Komu można, to można - ale są chyba jakieś priorytety. Tłumaczenie, że to taniej i szybciej jest dla mnie nijakim argumentem. Ja wiem, że nie trzeba czasami gadać i opowiadać, ale bez przesady. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
columbia Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 18:25 ...ja tylko odpisuję, jak juz ktoś mi prześle zyczenia..... Odpowiedz Link
sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 18:31 columbia napisała: > ...ja tylko odpisuję, jak juz ktoś mi prześle zyczenia..... No tego nakzauje kultura, ale ogólnie ludzie idą na co raz większą łatwiznę i krewnym wysyłają smsy. Wczoraj 90% pasażerów metra stukało życzenia na komórkach. Wyizolowują się ludzie. Kumplowi lub kumpelce mozna wysłać, bo liczy się pamięć. Ale nie bliskim i rodzinie - to juz chyba lepiej ich "olać" zupełnie. Odpowiedz Link
lelu Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:27 Dajcie spokój. Jak już w innym wątku pisałem, na każde swięta wysyłamy pocztą kartki (ok 25), ale sms też, e-maile też. Świat się zmienia, sposób komunikowania też. Do ciotki wysłałem MMS'a ze swoją fotografią- była szczęśliwa. A co my tu robimy? W portalu, na forum. Dokładnie to, co przed laty cytając gazety, książki, wysyłając listy. Wtedy robiono to TYLKO, teraz i tak, i tak. Robimy więc więcej. Odpowiedz Link
projek Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:28 Ja dla bardzo bliskich mi osób piszę życzenia na kartkach. Ostatnio mnie denerwuje - bo dostać kartkę świąteczną bez życzeń okazało sie być pewnym wysiłkiem. Do kolegów, koleżanech i znajomych - głównie pocztą elektroniczną. SMS - tylko jak ktoś mi przyśle - a ja np jej/jemu nie wysłałem. Odpowiedz Link
sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 19:36 projek napisał: > Ja dla bardzo bliskich mi osób piszę życzenia na kartkach. Ostatnio mnie > denerwuje - bo dostać kartkę świąteczną bez życzeń okazało sie być pewnym wysiłkiem. Potwierdzam. W wiekszości składanych kartek były wpisane życzenia Odpowiedz Link
carrramba Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 20:09 Pewnie nie uwieżycie, ja nie wysyłam kartek- bo nie mam komu. zupełnie nie mam Odpowiedz Link
sloggi Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 20:22 carrramba napisał: > Pewnie nie uwieżycie, ja nie wysyłam kartek- bo nie mam komu. zupełnie nie mam: > ( Tu są tabuny chętnych - tylko nie pytałaś. Odpowiedz Link
yigael Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 21:47 A jam Cię Ojcze Zał. ukrzywdził elektroniczną formą obiecuję poprawę! Odpowiedz Link
mika_1 Re: Życzenia SMSem 01.01.05, 21:55 Nie cierpie smsów z zyczeniami, ani e-kartek!! To dla mnie forma olewania drugiej osoby. Ja wysylam prawdziwe, pisane recznie. I jesli ktos mi na taka kartke odpowie e-karta, to mnie strasznie wkurza!! Tak mam i juz. Odpowiedz Link
aankaa priorytety...powiadasz... 01.01.05, 23:34 kartek nie wysyłam, sms'y - od niedawna Odpowiedz Link
f.l.y Re: priorytety...powiadasz... 04.01.05, 09:13 wysyłam kartki pisane odręcznie... wysyłam emaile.... drażnią mnie natomiast 'gotowce'....a już najbardziej to, że od kilku osób dostaję ten sam wierszyk zero wkładu w złożeniu życzeń - takie pójście na łatwiznę.... jak mam życzyć to życzę od siebie... ps' sloggi, Twój sms noworoczny był pierwszy niemniej dziękuję za pamięć Odpowiedz Link
zo_h Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 10:45 No dobrze, ale skoro stawiamy takie pytanie to powinniśmy się zastanowić kto komu pierwszy powinien złożyć życzenia. Hipotetycznie załóżmy, że ktoś Tobie złoży życzenia sms'em a Ty jemu wcale. I teraz pytanie kto gorszy on bo złożył sms'em czy Ty bo wcale mu nie złożyłeś życzeń. A jak zakwalifikować kartki świąteczne. Też niby krótka wiadomość tekstowa, tyle że w bardziej tradycyjnej formie. A co z pocztą elektroniczną (nic nie kosztuje) ... itd ... itd ... Osobiście bardziej doceniam chęć ... denerwuje mnie tylko jak po raz n-ty dostaję jakiś bzdurny wierszyk i to niezaleznie od formy technicznego przekazu. Odpowiedz Link
tulcymea Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 11:00 A ja dopiero co toczyłam wojnę o brak jakichkolwiek życzeń. SMS'em może być, byle by to nie był jeden wierszyk wysłany do wszystkich. Jeśli ktoś się pofatyguje i napisze Droga Helu ...etc. to jak najbardziej życzenia odbieram tak samo jak te kartą pcztową nadesłane, gołębiem czy mailem. Odpowiedz Link
madziulec Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 11:07 A mi sie zygac chce - setki razy dostaje to samo i wrecz tesknie, by ktos napisal zwykle od siebie Wesolych swiat i Szczesliwego Nowego Roku, a nie "przeslij dalej" wciskal i dalej posylal wierszyki. Po prostu niedobrze mi sie robi.... Mam wtedy wrazenie, ze ktos mnie kompletnie olewa... Odpowiedz Link
dc22 Re: Życzenia SMSem 04.01.05, 12:47 ja kupuje kartki "puste" w srodku. wlasnie po to by samemu je wypisac. bo wtedy ta chwile gdy pisze poswiecam wlasnie tej - nie zadnej innej osobie i chyba tak naprawde wlasnie to sie liczy. w tym roku po raz pierwszy nie wysylalam zyczen smsowych. nawet nie odpisywalam na te co dostalam, przeciez wiadomo ze tak naprawde sa "sforwardowane" )... nie lubie frywolnych wierszykow w polityczny sposob traktujacych tak magiczne Swieta... Pozdrawiam Odpowiedz Link
eulalija Re: Życzenia SMSem 05.01.05, 13:13 Nie znoszę pisać SMS-ów, jedyne, jakie wysyłam to z tlenu albo z bramek na stronach operatorów, i dotyczą one przeważnie listy zakupów, jakie ma zrobić Mój Lepsza Połowa wracając z pracy. Na święta i inne okazje składam życzenia telefonicznie. Owszem, dostaję życzenia SMS-owe ale nie odpowiadam w ten sposób, oddzwaniam. Odpowiedz Link
geograf Re: Życzenia SMSem 05.01.05, 18:22 wiesz co jest przesadą? "jakoś tak wyszło" : odpowiedź na pytanie czemu ktoś nie wysłał życzeń. Tym większa to przesada z uwagi na przeszłość,ale i to komu ten ktoś najpewniej wysłał życzenia... Odpowiedz Link