Dodaj do ulubionych

Wyciecie jelita

15.01.03, 04:38
Chcialabym dowiedziec sie czy ktoras z Was zdecydowala sie na wyciecie jelita
po to aby zgubic nadwage??...Jesli tak to czy moglybyscie mi napisac czy to
dziala i w jaki sposob?..czy sa jakies przeciwskazania?..I gdzie w POlsce
tego typu operacje sie przeprowadza??
pozdrawiam:))
Obserwuj wątek
    • justy1 Re: Wyciecie jelita 15.01.03, 08:39
      Fragmenty jelita wycina się np. osobom z nowotworami... a nie z
      przyczyn "estetycznych". Można się poddać operacji zmniejszenia żołądka, ale to
      też nie jest fraszka.
      Może jednak powinnaś porozmawiać z psychologiem?
      • pan_surma atoja 16.01.03, 22:18
        czy ty naprawde masz na mysli wyciecie jelita, bo moze zaszedl blad i chodzi ci
        o wyjecie jelita?

        Jezeli jestes mezczyzna to nie powinienes miec z tym problemu ale jezeli jestes
        kobieta, no to musze goraco doradzac operacje przyczepienia sobie
        tego 'jelita' - co za nazwa! Tylko po co ci to?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka