atoja
15.01.03, 04:38
Chcialabym dowiedziec sie czy ktoras z Was zdecydowala sie na wyciecie jelita
po to aby zgubic nadwage??...Jesli tak to czy moglybyscie mi napisac czy to
dziala i w jaki sposob?..czy sa jakies przeciwskazania?..I gdzie w POlsce
tego typu operacje sie przeprowadza??
pozdrawiam:))