agulla
14.09.04, 12:24
Witam Dziewczyny. O tym, że "chyba" mam PCO dowiedziałam się w ubiegły
piatek. Mam na jednym jajniku 10 malutkich pęcherzyków a na drugim 6 i jeden
dorodny 3,5 cm (torbiel). Lekarz od razu skierował mnie na laparoskopię. Czy
któraś z Was miała podobny przypadek. Moze warto spróbować leczyc się
farmakologicznie? Jestem w miarę szczupła, dzisiaj rano odkryłam ,ze mam na
brzuchu malusieńkie włoski i juz nie wiem, czy one były od zawsze czy sa
wynikiem choroby. Chyba ogarnia mnie paranoja:-)Usg miałam robione w 12 dniu
cyklu i nie miałam niestety owulacji. Oj, chyba daleka droga do dzidzi!!