Dodaj do ulubionych

Walentynki

15.02.05, 09:45
to dla rozluźnienia atmosfery.
ja to święto nazywam Frajertynkami i razem z M ich nie obchodzimy. za to
wczoraj dostałam Walentynkę od córki mojego faceta smile. dzień wcześniej
pomagałam jej przygotować kartkę dla jej mamy (prosiła o pomoc, a głupio się
jest wykręcać).
Obserwuj wątek
    • alka23 Re: Walentynki 15.02.05, 09:57
      my je nazywamy wentylkami!! smile
    • capa_negra Re: Walentynki 15.02.05, 10:06
      a my ich nie nazywamy i w sumie nie swietujemy.
      • nooleczka Re: Walentynki 15.02.05, 14:15
        a my dla odmiany je obchodzimy i dajemy sobie bardzo dowcipne karteczki z
        których mamy wielki ubaw wink
        • gosza26 Re: Walentynki 15.02.05, 15:21
          U nas wykorzystuje się wszelkie okazje do świętowania i dawania sobie
          prezentów, często bardzo drobnych ale zawsze. No więc walentynki też zostały
          właczone do kalendarza naszych świątsmile. Ja juz wcześniej dostałam kaske na małe
          szleństwo kosmetycznesmile00, a wczoraj była różyczka. Syn od taty czekoladki. W
          końcu bardzo kocha synasmile))

          Ja za to ,,tylko,, sms-ika, ale takiego,że niemąż wyściskał mnie jak cytrynkęsmile)

          pozdrawiam
    • pom To się pochwalę 15.02.05, 17:41
      Dziś dostałam na Walentynki od chłopaków M (10 i 9 lat):
      od młodszego łańcuszek zrobiony na szydełku, na szyję
      od starszego pudełko wedlowskich czekoladowych serduszek.
      Zmiękczają mnie chłopaki jak nic.smile
      • natalya20 Re: To się pochwalę 16.02.05, 22:50
        a my mamy walentynki codziennie:p kazdego dnia staramy robic sobie mily
        wieczor, wspolne gotowanie, jakies czekoladki bez okazji bo i ja je lubie i on
        tak wiec ten dzien nie jest jakis specjalnym dniem w naszym kalendarzu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka