zwadzio
11.12.06, 13:10
www.bip.zielonka.pl/browse.php?catprz=833
Co za wstyd, wrecz tragedia 15 kursów autobusu w ciągu całego dnia. To daje
mniej więcej jeden raz na godzine. i jeszcze to zagęszczenie. Kto tym będzie
jeżdził. Brak szacunku dla mieszkańców
Panie burmistrzu niech Pan jednak opuści stanowisko bo to już jest mało
śmieszna sprawa kolejny przetarg i znów taki niewypał. Brak jakiejkolwiek
wyobraźni w UM aż bije po oczach. Może wypowiedzą się tutaj radni miejscy i
zarządają zmian warunków