agnieszkahal 06.01.09, 08:24 Witam mam pytanie czy mozna stosować do mierzenia temperatury (waginalnie0 normalnego elektronicznego termometru czy musi być specjalny owulacyjny proszę o odpowiedź z góry dzięki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bystra_26 Re: termometr???????????????? 06.01.09, 09:23 Sprawdzone dla celów NPR termometry elektroniczne to Microlife, które wskazują temperaturę z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Każdy termometr elektroniczny, który pokazuje temp. tylko z jednym miejscem po przecinku ma za małą dokładność dla NPR, więc się NIE NADAJE. Odpowiedz Link
horpyna4 Re: termometr???????????????? 06.01.09, 09:25 Moim zdaniem termometr z dokładnością do 0,1 stopnia nie nadaje się najlepiej, bo jest to za mała dokładność do precyzyjnego wyłapania wzrostu temperatury o 0,2 stopnia. Lepszy jest już zwykły lekarski rtęciowy, jeżeli można na nim odczytać pół działki, czyli 0,05 stopnia. Jeżeli elektroniczny, to musi mieć dokładność do dwóch miejsc po przecinku, czyli 0,01 stopnia. Odpowiedz Link
agnieszkahal Re: termometr???????????????? 06.01.09, 10:08 dziękuję bardzo za odpowiedź no tak jasna sprawa moze po prostu nie odczytać wzrostu np. o 0,05 stopnia ;/ no to trzeba bedzie sobie kupić odpowiedni do tego sprzęt Odpowiedz Link