Dodaj do ulubionych

termometr????????????????

06.01.09, 08:24
Witam mam pytanie czy mozna stosować do mierzenia temperatury
(waginalnie0 normalnego elektronicznego termometru czy musi być
specjalny owulacyjny proszę o odpowiedź
z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • bystra_26 Re: termometr???????????????? 06.01.09, 09:23
      Sprawdzone dla celów NPR termometry elektroniczne to Microlife,
      które wskazują temperaturę z dokładnością do dwóch miejsc po
      przecinku.

      Każdy termometr elektroniczny, który pokazuje temp. tylko z jednym
      miejscem po przecinku ma za małą dokładność dla NPR, więc się NIE
      NADAJE.
    • horpyna4 Re: termometr???????????????? 06.01.09, 09:25
      Moim zdaniem termometr z dokładnością do 0,1 stopnia nie nadaje się
      najlepiej, bo jest to za mała dokładność do precyzyjnego wyłapania
      wzrostu temperatury o 0,2 stopnia. Lepszy jest już zwykły lekarski
      rtęciowy, jeżeli można na nim odczytać pół działki, czyli 0,05
      stopnia. Jeżeli elektroniczny, to musi mieć dokładność do dwóch
      miejsc po przecinku, czyli 0,01 stopnia.
      • agnieszkahal Re: termometr???????????????? 06.01.09, 10:08
        dziękuję bardzo za odpowiedź no tak jasna sprawa moze po prostu nie
        odczytać wzrostu np. o 0,05 stopnia ;/ no to trzeba bedzie sobie
        kupić odpowiedni do tego sprzęt

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka